Функції зубчастого приводного ременя

7-17-2019

Функции зубчатого приводного ремня
Плоскоременная передача відома багато століть. В епоху індустріалізації, яка розпочалася з винаходом парового двигуна, плоский ремінь з хромової шкіри став невід’ємною частиною промислового виробництва. Винахід електродвигуна похитнуло ці позиції, адже приводний ремінь з хромової шкіри досить швидко втрачав фрикційні властивості та еластичність, з трудом піддавався з’єднанню. Винахід поліаміду під час Другої Світової Війни вдихнула друге життя в плоскоременные передачі.
Також хочемо вам порекомендувати Мир ремней

В даний момент фірма пропонує плоскі приводні ремені з тяговим шаром з поліаміду, поліестеру і араміда. Фрикційні обкладки ременів стійкі до механічного стирання, впливу жирів і олій і виготовлені з різних еластомерів, які забезпечують постійний коефіцієнт тертя. Заміна приводного ременя з виготовленням на місці дозволяє економити час і кошти у разі виникнення аварійних ситуацій. Для отримання якісного виробу необхідно слідувати рекомендаціям виробника. Вся довідкова інформація надається безкоштовно.

Під виготовленням у даному випадку розуміється склеювання кінців ременів необхідної довжини з використанням спеціальних інструментів і комплектуючих. В залежності від матеріалу ременів існує два методи з’єднання: Flexproof (з’єднання без додавання клею) і Thermofix (клейове з’єднання).
Даний тип з’єднання хороший тим, що не вимагає великого досвіду, так як якість готового виробу легко перевірити візуально. Критерієм оцінки є виступив на поверхню термопластичний матеріал. При недостатній припайке процес можна повторити. Установка приводного ременя допускається тільки для того обладнання, для якого був зроблений розрахунок.
Величина кута залежить від товщини ременя і зазвичай розраховується за простою формулою bx15 (де b товщина ременя).
Після вилучення ременя з преса необхідно перевірити якість склеювання.