Гаррі поттер: 9 несподіваних слабкостей головних героїв

94

Дивлячись на чарівну всесвіт, придуману джоан роулінг, складно повірити, що в ній є місце недоліків, властивим людині в реальному житті. Практично на кожному кроці могутні маги творять чудеса, але часом виявляються безсилі в простих ситуаціях. Саме час дізнатися, які персонажі не раз пасували перед обставинами з вини власної недосконалості.

Якщо ми дивимося фільм, то абсолютно не замислюємося про те, які недоліки присутні у улюблених героїв. Однак варто поглянути уважніше на предмет питання, і контраст просто вражає уяву – навіть досвідчені чарівники далеко не завжди можуть вчинити найкращим чином. Іноді це випливає з особливостей характеру персонажів, а часом подібна безпорадність відбувається з сюжетних дірок твору.

Лілі і джеймс поттери

Як відомо, батькам гаррі довелося несолодко, коли волан-де-морт затіяв позбутися їхнього сина. Лілі і джеймс звернулися за допомогою до дамблдора і той пообіцяв вирішити проблему. Будинок сімейної пари був прихований особливим заклинанням, хранителем секрету якого призначили пітера піттігрю, згодом виявився зрадником. Таким чином, темний лорд максимально наблизився до здійснення свого плану і погубив батьків гаррі поттера.

Очевидно, що лілі і джеймс абсолютно не розбиралися в людях – вони могли зробити хранителем свого секрету сіріуса блека, досить надійної людини і хрещеного їхнього сина. Крім того, в обстановці тотальної недовіри цю роль міг взяти на себе один з подружжя.

Сіріус блек

Зазвичай у фільмах все просто, лиходії мають негативними, а герої позитивними якостями. У випадку з сіріусом блеком все трохи інакше-у нього були складні відносини з батьками, і злість він зганяв на своєму домашньому ельфі, кікімері. Зрозуміло, сіріус є одним з кращих друзів гаррі поттера і навіть гине, рятуючи життя юного чарівника, але ненависть просто пожирала його зсередини, роблячи персонажа слабкіше.

Сам блек неодноразово акцентував увагу на тому, що барті крауч молодший погано поводиться з вінкі, але абсолютно не проектував на себе цей досвід. Друзі багато разів просили сіріуса добрішими ставитися до ельфа, але той пропускав всі вмовляння повз вуха. У підсумку, кікімер зіграв свою фатальну роль і саме на ньому лежить частина провини за загибель господаря.

Фред і джордж візлі

Не секрет, що фред і джордж візлі завжди любили пожартувати і часто метою їх проказ ставав місцевий завгосп філч. Під час однієї з витівок, після вибуху грязьових бомб, брати потрапляють в кабінет свого головного противника. Там вони знаходять непримітний шматок пергаменту, який виявляється найпотужнішим артефактом – картою мародера.

Володіючи даними сувоєм, фред і джордж дізналися про всі таємні коридори хогвардса і завжди мали інформацію про місцезнаходження людей всередині школи. З таким інструментом брати отримували безмежні можливості для своїх розваг, але легко віддали пергамент гаррі. Очевидно, ми маємо справу з сюжетною дірою-сценаристи просто не придумали, як краще вручити артефакт поттеру.

Волан-де-морт

Всі позиціонують волан-де-морта, як найбільшого чарівника і головну загрозу існуванню людства. Він перевершує за силою не тільки свого попередника, грін-де-вальда, але і самого альбуса дамблдора, який не міг битися з противником один на один в силу нікчемності своїх шансів на перемогу. Однак волан-де-морт на ділі виявився не настільки грізним, як ми припускали.

Коли злодій намагався покінчити з гаррі поттером, його мати зуміла провести антагоніста за допомогою жертовного заклинання. Якщо волан-де-морт дійсно настільки розумний і могутній, то подібний промах можна пояснити лише зайвою зарозумілістю.

Альбус дамблдор

Всі ми пам’ятаємо дамблдора, як потужного чарівника і неймовірно позитивну особистість. Однак альбус далеко не такий простий, як може здатися на перший погляд. Маг багато знає, але неохоче ділиться навіть важливою інформацією з головними героями, говорить загадками і ретельно дозує свою промову.

Складається враження, що дамблдор – умілий маніпулятор, який направляє дії інших персонажів в потрібне йому русло. Легко припустити, що альбус просто допускає помилки, видаючи непотрібну інформацію і приховуючи важливі факти, але хіба настільки могутня людина може бути недалекоглядним?

Рон візлі

На відміну від своїх найкращих друзів, гаррі та герміони, рон візлі-чистокровний чарівник. Він з самого дитинства бачив магію навколо себе і вважав це буденністю, але постійно відчував невпевненість і по прибуттю хогвардс не знав навіть елементарних основ. Чи можливо таке?

Саме рон за логікою речей міг стати найобдарованішим з тріо. Однак за задумом автора, візлі навпаки повинен був виявитися найменш здатним серед своїх друзів і його статус просто притягнули за вуха.

Герміона

Вже з першого курсу навчання дівчина проявила себе, як перфекціоністка – вона чітко дотримувалася встановлених правил і намагалася домогтися досконалості у всьому, що робила. Однак серйозний підхід до роботи-це не тільки перевага, але і значний недолік. Герміона звикла бути кращою у всьому, і будь-яка невдача виводила її з психологічної рівноваги.

Яскравий приклад-зустріч дівчини зі своїм боггартом , приведенням, яке вселяє людям їх потаємні страхи. Істота повідомила герміоні про провал на іспиті, і вона була настільки вражена баченням, що незабаром дійсно погано пройшла один з тестів, хоча і володіла необхідними знаннями.

Гаррі поттер

Потрібно сказати, що головний герой володіє видатними здібностями. Всі його перемоги, як і проблеми, виникають з емоцій – хлопець настільки чутливий, що нерідко користується інтуїцією для досягнення своїх цілей. Схоже, саме ця схильність робить гаррі нетривіальним і надзвичайно здатним магом.

Тим цікавіше, що віщування – далеко не найулюбленіший предмет поттера. Він відкритий для енергій практично будь-якого толку, але сивілла трелоні не завжди залишається задоволена прогресом гаррі. Складно сказати, дійсно перед нами слабкість героя або логічний пробіл твору.

Гаррі поттер, герміона грейнджер, рон візлі

Легендарне тріо здатне практично на будь – які подвиги-друзі завжди підстрахують і доповнять один одного. Однак існує завдання, з якою їм трьом дійсно непросто впоратися – добути собі їжу. Це стає зрозуміло завдяки фільму ” гаррі поттер і дари смерті», де трійця змушена голодувати в лісі.

Нічний збір грибів і злодійство в супермаркетах-далеко не те, чого ми чекаємо від талановитих чарівників! легко уявити, що рон або гаррі пропустили кілька уроків у школі, але відмінниця герміона могла б застосувати відповідне заклинання.

Також не пропустіть можливість ознайомитися з наступними матеріалами: