Genshin impact: де знайти скрині таємничої місяця на карті

13

Частиною свята місячного полювання в genshin impact є подія шукач місячного світла. Мандрівникам пропонуються великі території для пошуку захованих скринь таємничого місяця і амулетів місячного полювання. В даному гайді зібрані всі місця пошуку скарбів.

івент місячне розраду, що проходить в рамках свята місячного полювання в геншин імпакт, є досить великою подією. Він включає в себе серію квестів-оповіді про місячної полюванні. Також в нього входять бойові випробування шляху. Окремими гайдами ми також розглянули пошукову подію шукач місячного світла.

У першій частині гайдів була представлена докладна карта всіх амулетів місячного полювання. У цьому матеріали ми покажемо, де і як швидко відшукати всі скрині таємничої місяця.

Дати проведення події

Як і вся місячна полювання, пошуковий івент ділиться на три етапи, які починаються 27 вересня, 1 і 5 жовтня відповідно. Ряд квестів і подій будуть доступні тільки після накопичення певного рівня святкової спеки (1000 очок).

Розробники повідомили про перенесення стріму, присвяченого оновлення 2.2 в genshin impact. Він відбудеться 3 жовтня о 15:00 за мск. Слідкуйте за актуальними промокодами на примогеми, тому що вони після публікації будуть діяти всього добу.

Як збирати скрині

До більшості скарбів можна просто підійти і зібрати їх. Деякі скрині будуть заблоковані при наближенні мандрівника. Досить знищити з’явилися монстрів, щоб відкрити скарбницю. Багато місць не будуть відзначені на карті після розмови зі стартовим нпс, тому слід орієнтуватися на запропоновану нами інформацію про всі місця збору скринь таємничої місяця.

Розташування всіх скринь таємничого місяця

Для кожного з етапів івенту публікується окрема докладна карта з усіма точками збору скринь таємничого місяця, а також зведена таблиця, в якій на місцевості показаний кожен об’єкт. Присутній текстовий опис збору, в якому йдеться про можливі перешкоди.

Гірська стежка

У зазначеній локації можна зібрати 40 скринь.

Нижче в таблиці детально показані всі точки з скринями таємничої місяця на гірській стежці.

Стежка подихів

*з 1.10.2021*

Стежка паморозі

*з 5.10.2021*

Нагороди

Крім того, що в скринях таємничого місяця заховано по 5 каменів витоку, артефакти і матеріали прокачування талантів, – на кожному етапі можна отримати свої унікальні нагороди за прогрес дослідження. У їх числі матеріали для прокачування зброї і унікальна риба-меч. Також дуже важливо зібрати максимум очок святкової спеки, щоб не тільки пройти подію, а й закрити всі тимчасові завдання бойового пропуску.

Слідкуйте за гайдами по геншин імпакт, щоб без проблем збирати нагороди за всі події, що проходять. Пишіть в коментарях, якщо відчуваєте складнощі з яким-небудь дією. Компетентні автори та інші читачі допоможуть вам.