Гібридний jeep wrangler 4xe зайняв перше місце в ралі rebelle

21

Автомобіль надійшов у продаж в 2021 році, але вже встиг довести,що не розгубив позашляхові якості після отримання гібридної силової установки.

Ралі rebelle відрізняється від усіх аналогів тим, що в ньому можутьприймати участь тільки жінки, а сама траса проходить через пустелю невада і каліфорнійські дороги. Перемога в гонці дісталася команді професіоналів на чолі з неною барлоу і тералін петерайт. Дует набрав найбільшу кількість очок у чотирьох з семи етапів. Це дозволило завоювати титули bonestock і electrified.

1 місце

На другому місці абсолютно несподівано опинилася команда jeep thrills, що складається з матері і дочки: крісті і емілі бензі. Вони прийшли лише раз, а після навіть не змогли вийти з першої десятки. Також повідомляється, що з моменту заснування ралі rebelle в 2015 році автомобілі jeep4x4 здобули п’ять з шести перемог.

друге місце

Під капотом jeep wrangler 4xe знаходиться бензиновий 2-літровийчетирехциліндровий двигун з турбонаддувом і восьмиступінчаста автоматіческаякоробка передач torqueflite. Все це сусідить з двома електродвигунами.автомобіль має потужність в 375 к. С. І 470 фунт-футів на всі чотири колеса. Заавтономність відповідає 400-вольтова батарея на 17 квт*год.власникам доступнітрі режиму, включаючи економію палива, змішаний або тільки на бензині.