Головна каталог програм оптимізація та очищення

66

Glary utilities-це проста і зручна програма для очищення системи від сміття. Видалить непотрібні файли, поправить реєстр і надасть зручний доступ до деяких функцій операційної системи.

Початківцям користувачам, які не бажають возиться з настройками програми, сподобається режим виправлення проблем 1-м кліком. У цьому режимі програма виконує наступні дії: очищення тимчасових файлів, виправлення ключів реєстру, видалення невірних ярликів, очищення небезпечних об’єктів автозапуску, видалення інтернет-історії та видалення рекламних і шпигунських модулів.

Крім режиму швидкого очищення, кожна функція твікера glary utilities доступна окремо. 20 окремих функцій програми поділені на 5 основних розділів: очищення (файлів і дисків), оптимізація управління автозапуском, оптимізація пам’яті, менеджер контекстного меню, дефрагментація реєстру), безпека (стирання інтернет-історії, видалення і відновлення файлів, шифрування), файли і папки (аналіз дисків, пошук дублікатів, злиття файлів), сервіс (менеджер процесів, помічник браузера, інформація про систему).

Говорячи про glary utilities варто відзначити дуже простий і зручний інтерфейс, завдяки якому з програмою дуже зручно працювати.