Google представила android 12l для планшетів, складних пристроїв і chromebook

34

Як відомо компанія google випустила нову версію операційної системи android 12, яка незабаром почне поширюватися на мобільних пристроях. Тепер інтернет гігант анонсував спеціальну версію системи android 12l, призначену для планшетів, chromebook і складних пристроїв.

Спеціальна версія android 12 ставить перед собою мету усунути недоліки інтерфейсу операційної системи android на пристроях з великими екранами, чого домагалися багато шанувальників android пристроїв. Конкурент google в особі apple вже давно застосувала подібний крок в своїх планшетах ipad і пропонує для них набагато більш оптимізований інтерфейс в спеціальному варіанті ios. Android 12l повинна стати дієвою відповіддю google.

У планшетному варіанті android 12 google оптимізувала безліч параметрів, щоб система виглядала красивіше і була простіше у використанні. Google оновив спосіб відображення та роботи сповіщень, швидкі налаштування, екран блокування, домашній екран та інші розділи інтерфейсу користувача. Google також розробив новий інтерфейс багатозадачності, який помітно спрощує запуск додатків і перемикання між ними, завдяки функції поділу екрану.

За повідомленням компанії google ос android 12l вийде на початку майбутнього року, якраз в цей час на ринку повинні з’явитися нові пристрої від багатьох виробників.