gps моніторинг автотранспорту

gps мониторинг автотранспорта
Кожен власник або керівник парку комерційного транспорту, хоч раз, але ставив під сумнів достовірність даних по витратам на автомобілі. Але ніхто, до внедріння систем GPS моніторінга і контролю транспорту, не здогадувався про їх обсяги, масштабах і, в кінцевому підсумку, сумі зайвих витрат. Практика показує, що розміри втрат обчислюються десятками тисяч гривень. Про це свідчать відгуки користувачів , які Ви можете почитати в розділі «Відгуки». Для прийняття рішення щодо організації на Вашому підприємстві Системи контролю ми надаємо Вам можливість безкоштовного тестування на Вашому автомобілі протягом необхідного Вам часу в повнофункціональному режимі. Детальну інформацію Ви можете отримати по засобам зв’язку, вказаними в розділі Контакти.
Також хочемо вам порекомендувати gps мониторинг автотранспорта

Додаткові можливості системи GPS моніторингу і контролю транспорту. Додатково ви можете замовити і налаштувати опції, за допомогою яких gps контроль транспорту буде здійснено ще ефективніше. Для того щоб захистити себе і своє майно (рухоме і нерухоме) власники самостійно шукають надійних партнерів і вдаються до професійної допомоги. Ви вирішили придбати автомобіль, однак не впевнені в тому, що його не викрадуть. Тоді вам необхідно встановити спеціальне обладнання та пристрої для відстеження транспорту — gps датчик. Де його придбати, як вибрати, щоб воно було чинним і працювало надійно. Як купити GPS трекер і навіщо. Для того щоб здійснювати контроль автотранспорту вам необхідні якісні датчики, які встановлюються на контрольований об’єкт. Такі GPS датчики необхідні для при-йому і передачі даних для супутникового контролю вашого автомобіля.

З нашою допомогою ви зможете бачити на спеціальному пристрої переміщення транспорту, його місце знаходження, визначати координати, місця простою і час, регулювати маршрут та ін. Як замовити GPS контроль автотранспорту за доступною ціною. Ви вже прийняли рішення скористатися нашою послугою. Тоді необхідно зв’язатися з нашими консультантами. Вони допоможуть вам прийняти оптимальне рішення, підібрати технічні засоби уточнять необхідну кількість GPS датчиків, в залежності від складу автопарку, або у вас тільки один автомобіль, врахують ваші вимоги і побажання, індивідуальні особливості виробництв. Чекаємо ваших дзвінків та замовлень. Допоможемо кожному захистити свій автомобіль.