gps моніторинг автотранспорту

11-10-2019

gps мониторинг автотранспорта
Кожен власник або керівник парку комерційного транспорту, хоч раз, але ставив під сумнів достовірність даних по витратам на автомобілі. Але ніхто, до внедріння систем GPS моніторінга і контролю транспорту, не здогадувався про їх обсяги, масштабах і, в кінцевому підсумку, сумі зайвих витрат. Практика показує, що розміри втрат обчислюються десятками тисяч гривень. Про це свідчать відгуки користувачів , які Ви можете почитати в розділі “Відгуки”. Для прийняття рішення щодо організації на Вашому підприємстві Системи контролю ми надаємо Вам можливість безкоштовного тестування на Вашому автомобілі протягом необхідного Вам часу в повнофункціональному режимі. Детальну інформацію Ви можете отримати по засобам зв’язку, вказаними в розділі Контакти.
Також хочемо вам порекомендувати gps мониторинг автотранспорта

Додаткові можливості системи GPS моніторингу і контролю транспорту. Додатково ви можете замовити і налаштувати опції, за допомогою яких gps контроль транспорту буде здійснено ще ефективніше. Для того щоб захистити себе і своє майно (рухоме і нерухоме) власники самостійно шукають надійних партнерів і вдаються до професійної допомоги. Ви вирішили придбати автомобіль, однак не впевнені в тому, що його не викрадуть. Тоді вам необхідно встановити спеціальне обладнання та пристрої для відстеження транспорту – gps датчик. Де його придбати, як вибрати, щоб воно було чинним і працювало надійно. Як купити GPS трекер і навіщо. Для того щоб здійснювати контроль автотранспорту вам необхідні якісні датчики, які встановлюються на контрольований об’єкт. Такі GPS датчики необхідні для при-йому і передачі даних для супутникового контролю вашого автомобіля.

З нашою допомогою ви зможете бачити на спеціальному пристрої переміщення транспорту, його місце знаходження, визначати координати, місця простою і час, регулювати маршрут та ін. Як замовити GPS контроль автотранспорту за доступною ціною. Ви вже прийняли рішення скористатися нашою послугою. Тоді необхідно зв’язатися з нашими консультантами. Вони допоможуть вам прийняти оптимальне рішення, підібрати технічні засоби уточнять необхідну кількість GPS датчиків, в залежності від складу автопарку, або у вас тільки один автомобіль, врахують ваші вимоги і побажання, індивідуальні особливості виробництв. Чекаємо ваших дзвінків та замовлень. Допоможемо кожному захистити свій автомобіль.