GPS трекер

2-25-2020


Прилад допомагає власникам компаній не тільки контролювати місце розташування автомобіля, але і вести облік робочих годин, кілометражу і палива, а також в цілому значно скорочувати витрати на обслуговування автопарку. датчиків: навантаження на вісь, тиск в шинах та ін. Отримання даних з бортового комп’ютера автомобіля: пробіг, паливо, обороти та ін. Навігація, контроль температурного режиму, фіксація взаємодії з вантажем – все це можливо з передовими пристроями моніторингу.

У вас є можливість купити gps трекер VITEX® . Ця gps мітка розроблено безпосередньо для перевезення вантажів у рефрижераторі або контейнерах. Вона фіксує відкриття/ закриття дверей, забезпечує моніторинг температурного режиму, а також передає рівень вологості і визначає фізичний вплив на контейнер або причіп. Забезпечити збереження і безпеку вантажу допоможе gps замок WatchLock. Це пристрій поєднує практичність механічного замка і надійність електронної сигналізації. Прилад GPS дозволяє відстежувати відкриття/ закриття дверей і реєструє пересування об’єкта моніторингу. У разі непередбачених ситуацій gps замок відразу відправляє сигнал тривоги.

Комбінація механічного замку високого рівня безпеки та електронної системи сигналізації.
Система контролю контейнерів та причепів з моменту пломбування і до відкриття в кінцевому пункті доставки.
Персональний трекер призначений для контролю віддалених співробітників, таких як: кур’єри, охорона, мерчендайзери, торгові агенти або представники. До основних переваг даного типу пристроїв стеження відносяться: невеликі габарити, лише необхідний набір функцій, що забезпечує базовий gps моніторинг, і приваблива ціна.
Персональний трекер дозволяє відстежити маршрут працівника і одночасно забезпечити його безпеку. Всі запропоновані на сайті моделі дають можливість контролювати розташування в online режимі і будувати маршрут руху. Деякі термінали оснащені тривожною кнопкою для швидкого відправлення сигналу SOS.
Безкоштовний “GPS – трекер в смартфоні, не потребує будь – яких витрат на установку обладнання. З додатком  Ваш співробітник зможе приймати дзвінки, спілкуватися з Вами в чаті і висилати контрольні фото про виконану роботу.