Гра хідео кодзіми з мадсом міккельсеном могла бути про копів-напарників

108

На початку вересня знаменитий гейм-дизайнер хідео кодзіма (hideo kojima) розповів про ідею гри під назвою mads max, де головну роль повинен був виконати мадс міккельсен (mads mikkelsen). Актор розсміявся, коли почув пропозицію при особистій зустрічі, адже він подумав, що хідео жартує. Користувачі порахували, що мова йде про постапокаліптичній грі, адже назва явно обігравало франшизу «божевільного макса» (mad max). Виявилося, ідея була зовсім іншою.

Джерело: twitter

Кодзіма розповів, що mads max ніяк не була б пов’язана з «божевільним максом», а події розгорталися б в майбутньому, де головними персонажами виступали напарники-поліцейські. Уважні читачі соціальних мереж гейм-дизайнера помітили, що кодзіма, найімовірніше, хотів переробити свою гру policenauts, що вийшла в японії в 1994 році.

Джерело: konami

У підсумку міккельсен зіграв кліффа в death stranding, і кодзіма завжди бачив саме його в цій ролі. Знаменитий розробник додав, що вважає творця «божевільного макса» джорджа міллера (george miller) «своїм богом».

Зараз студія kojima productions готує до випуску death stranding director’s cut, яка надійде в продаж 24 вересня на ps5. Гра отримає підтримку особливостей dualsense, 3d-звук, прискорені завантаження і два режими роботи: з повноцінним 4k і масштабованим. Трейлер від самого кодзіми вийде 8 вересня.