Гра the last friend прибуде на switch у вересні, новий трейлер

78

Видавець skystone games і студія stonebot studio анонсували вихід гри the last friend на nintendo switch 30 вересня 2021 року.

У світі, що став черговим постапокаліптичним майбутнім, де людство шоковане хаосом, руйнуванням, лютими мутантами івиживанием, починається дещо ще більш зловісне…

У всьому світі почали зникати собаки!

У гру вступає alpha (ви), який в ранньому віці втратив найкращого друга людини… Подорожуючи по пустки, він зустрічаємутантів, які замишляють викрасти загубленого цуценя! під времясраженія він виявляє здатність розуміти цуценятко і дізнається, що його звуть т. Жуан (t. Juan)!

Тепер т. Жуан (t. Juan) і альфа — alpha) – одна команда, котораяотправітся в грандіозну пригоду, щоб знайти відповідь на главнийвопрос: що ж насправді сталося з усіма собакенами?настав час приєднатися до них і подати лапу допомоги! гав!

  • погладити всіх. Вам доведеться врятувати безстрашнихщенков, починаючи від теплого і пухнастого ньюфаундленду, обладающимпассівним навиком зцілення, тибетського мастифа з розблокованимрежимом звіра і закінчуючи завжди чарівним біглем. А потім покладіть їх на поганих хлопців!
  • ласкаво просимо в світ, щеночек. Світ змінився, і, можна навіть сказати, він пішов до чортів собачим… Аф!!!приготуйтеся їхати в покращеному фургоні і досліджувати занедбані землі, зруйновані міста, одну або парочку військових баз, не говоряуже про загублених джунглях, що кишать труднощами!
  • c собакенами жити-по-собачі вити. Це світ, в якому всі гризуться як собаки, тому прикладіть всі свої сили ілапи, коли настане час битися з поганими хлопцями, а з ними виобязательно зіткнетеся!
  • єдиний гавкіт на баштовому захисті. Ваш укус-непоодинокий ваш захист, коли ви маєте справу з надмірнозагорілими мутантами, електризуючими ворогами і парочкою любителейтофу! використовуйте наступальні і оборонні тактики призащіте свого двору,і вам на допомогу прийдуть водяні пістолети, сталеві стінки і пастки з дроту, які ви знайдете в мотлохі.