Guild wars 2-анонс нової елітної спеціалізації класу revenant

41

Студія arenanet представила нову елітну спеціалізацію, яка стане доступна гравцям mmorpg guild wars 2 в третьому масштабному доповненні end of dragons. Познайомтеся з vindicator-елітною спеціалізацією класу revenant.

Vindicator закликають силу найбільших чемпіонів, щоб знищувати супротивників і захищати своїх союзників. Вони використовують дворучні мечі для масованих атак і розтрощення ворогів, кидаючись прямо в бій замість ухилення.

З 21 по 25 вересня у гравців буде можливість взяти участь у другому бета-івенті і спробувати ще три нові спеціалізації. Хто складе компанію vindicator, ми дізнаємося начебто зовсім скоро.

Для бета-івенту вам не потрібно купувати додаток guild wars 2: end of dragons. Доступ отримає абсолютно будь-який бажаючий, навіть з безкоштовною версією аккаунта. При вході в гру у вас з’явиться 3 спеціальних слота персонажів для бета-івенту. Використовуйте їх, щоб створити повністю обладнаних бета-персонажів 80 рівня і випробувати кожну з нових елітних спеціалізацій.

Варто врахувати, що бета-персонажі тимчасові і стануть недоступні після завершення івенту, а весь ігровий прогрес буде видалений. Ви зможете випробувати елітні спеціалізації у відкритому світі, інстанційованому контенті, режимах pvp і wvw. Інший вміст guild wars 2: end of dragons не буде доступний для гри під час бета-тестування.

Крім того, в п’ятницю, 17 вересня о 22:00 за московським часом розробники проведуть трансляцію на офіційному twitch-каналі guild wars 2, під час якої розкажуть всі подробиці про трьох елітних спеціалізаціях, доступних на наступному бета-івенті.