Хелловінський екшен-платформер pumpkin jack до кінця жовтня з’явиться на консолях нинішнього покоління

14

Видавництво headup games і розробник ніколя мейссоньє (nicolas meysonnier) оголосили про швидке розширення платформної географії свого пригодницького екшен-платформера pumpkin jack.

Джерело зображень: headup games

Як стало відомо, вже 27 жовтня поточного року pumpkin jack надійде в продаж для консолей нинішнього покоління — ps5, xbox series x і s. Вартість майбутнього релізу не повідомляється.

Власникам pumpkin jack для ps4 і xbox one вдруге платити за гру не доведеться-такі користувачі отримають безкоштовний апгрейд. Крім того, до складу видань для ps5, xbox series x і s входить версія для консолі минулого покоління.

На консолях нинішнього покоління pumpkin jack отримає два режими роботи: продуктивності (динамічне 4k, 60 кадрів/с) і якості (4k, 30 кадрів/с). Останній буде доступний тільки на ps5 і xbox series x.

За словами мейссоньє, pumpkin jack на консолях нинішнього покоління отримає підтримку трасування променів. Розробник також запевнив, що на ps5, xbox series x і s гра виглядає як ніколи добре.

Нагадаємо, pumpkin jack пропонує перевтілитися у фантастичного повелителя гарбузів на ім’я джек. Гравцям належить відправитися в “жахливе пригода” з метою допомогти злу перемогти добро.

Pumpkin jack дебютувала в жовтні 2020 року на pc (steam, gog, epic games store), xbox one і nintendo switch. До playstation 4 у зв’язку з викликаними пандемією covid-19 ускладненнями гра дісталася лише в лютому 2021-го.