Хідео кодзіма хоче робити ігри, які “змінюються в реальному часі”

38

В інтерв’ю японському виданню anan гейм-дизайнер хідео кодзіма розповів, що хоче створювати ігри, які будуть змінюватися в реальному часі.

Створюючи початковий концепт death stranding, як заявляється кодзіма-сенсей, він надихався тим, що існування людства стало можливим завдяки непрямим зв’язкам. У приклад він навів підкорювачів вершин, які забираються на гори за допомогою створених іншими людьми мостів і сходів для хайкінга.

Коли у нього запитали, як він планує розвивати ігри в майбутньому, він відповів:

Я хочу створити гру, яка буде змінюватися в реальному часі. Навіть за тієї умови, що грати будуть люди різного віку і професій, вони будуть грати в одну і ту ж гру. У замін цього я б хотів, щоб гра змінювалася в залежності від того, як людина живе, створюючи унікальну перспективу.

Кодзіма також відзначив те, якими креативними стали гравці. Професійні геймери, стримери, внутрішньоігрові фотографи – всі вони, на думку хідео, цілком порівнянні з гейм-дизайнерами, що створюють парки розваг для гравців. Він також дуже радий, що гравці продовжують перебувати в його “парку розваг” навіть після повного проходження гри.