Htc готує ультрабюджетний смартфон wildfire e ultra на базі android 11 go edition

7

Положення htc на ринку смартфонів далеко не найкраще, проте компанія продовжує час від часу випускати нові пристрої. Стало відомо, що htc готує ультрабюджетний смартфон wildfire e ultra на базі android 11 go edition. Пристрій вже з’явилося в базі google play console, завдяки чому стали відомі його ключові характеристики.

Gsmarena.com

Смартфон буде побудований на чіпсеті unisoc sc9863a з вісьмома ядрами cortex-a55. Чіп буде працювати в зв’язці з 2 гбайт оперативної пам’яті. Екран отримає неймовірно скромна за сьогоднішніми мірками дозвіл 480 × 960 пікселів. Його діагональ поки невідома. Судячи по зображенню, широкоформатний екран буде оточений досить широкими рамками з усіх боків.

Інших подробиць про смартфон, включаючи конфігурацію камер, поки немає. Передбачається, що приставка ultra в назві може свідчити про велику ємність батареї майбутнього пристрою. Дата запуску і вартість смартфона поки невідомі, однак, виходячи з його технічних характеристик, можна припустити що ціна пристрою не перевищить $100.