Htc готує ультрабюджетний смартфон wildfire e ultra на базі android 11 go edition

68

Положення htc на ринку смартфонів далеко не найкраще, проте компанія продовжує час від часу випускати нові пристрої. Стало відомо, що htc готує ультрабюджетний смартфон wildfire e ultra на базі android 11 go edition. Пристрій вже з’явилося в базі google play console, завдяки чому стали відомі його ключові характеристики.

Gsmarena.com

Смартфон буде побудований на чіпсеті unisoc sc9863a з вісьмома ядрами cortex-a55. Чіп буде працювати в зв’язці з 2 гбайт оперативної пам’яті. Екран отримає неймовірно скромна за сьогоднішніми мірками дозвіл 480 × 960 пікселів. Його діагональ поки невідома. Судячи по зображенню, широкоформатний екран буде оточений досить широкими рамками з усіх боків.

Інших подробиць про смартфон, включаючи конфігурацію камер, поки немає. Передбачається, що приставка ultra в назві може свідчити про велику ємність батареї майбутнього пристрою. Дата запуску і вартість смартфона поки невідомі, однак, виходячи з його технічних характеристик, можна припустити що ціна пристрою не перевищить $100.