Хто такі вартові мультивселенной mcu-пояснення кінцівки ” що, якщо…?”

16

Перший сезон анімаційного шоу” що, якщо…? ” підійшов до свого кінця. Багато в чому, це був дійсно революційний проект для mcu, оскільки він не тільки вивчив мультивселенную, показавши безліч різних альтернативних часових ліній, але і був зроблений в мультиплікаційному форматі, чого раніше не було ніколи.

Як і слід було очікувати, спостерігачеві вдалося здолати альтрона, і для цього він найняв героїв з різних куточків всесвіту. Безумовно, це було нелегко, і фінальний епізод першого сезону дав глядачам масу грунтів для роздумів.

спостерігач створив команду вартових мультивселенной

Спостерігач, здається, переглядав нескінченні таймлайни і вибирав тих, яким, на його думку, під силу здолати альтрона. Таким чином і з’явилися вартові мультивселенной, до складу якої увійшли верховний доктор стрендж, зоряний лорд у виконанні т’чалли, капітан картер, гамора, чемпіонка сакаара, кіллмонгер, правитель ваканди, чорна вдова, що є останньою вижила на землі альтрона і тор тусовщик.

як спостерігачеві вдалося здолати альтрона

У якийсь момент альтрон виявляє, що у всесвіті існує якась життєва енергія-і це вартові мультивселенной. Але насправді, це не було б можливим без спостерігача, який і спонукав навмисно помістив героїв у вимір без життя, щоб лиходій звернув увагу. Потім вони успішно перемістилися в вимір альтрона шляхом крадіжки каменю душі, тим самим, змусивши його переслідувати їх.

По правді кажучи, мета спостерігача полягала в тому, щоб просто змусити альтрона повернутися туди. Восьмий епізод ” що, якщо…? ” показав, що чорна вдова з тієї всесвіту знайшла спосіб перемогти альтрона, оскільки у неї з’явилася стріла з вірусом, який заснований на ментальних енграмах арніма золи. Коли чорна вдова приєдналася до битви, їй вдалося вистрілити цією стрілою прямо в око лиходія, і це дозволило завантажити вірус в мейнфрейм. В результаті цього, зола погасив розум альтрона і взяв під контроль його тіло.

Але спостерігачеві також потрібно було позбутися від каменів нескінченності, тому він вибрав кіллмонгера в якості носія інструментів, знаючи, що він захоче володіти їх силою. Далі ми бачимо, як арнім зола і кіллмонгер виявляються замкненими в якомусь кишеньковому вимірі, який назавжди буде охоронятися верховним доктором стрендж.

що сталося далі з правоохоронцями?

Після успішного закінчення битви, вартові мультивсесвіту повернулися в свої рідні виміри, і епізод дає короткий погляд, що їх чекало далі. Так, наприклад, тор возз’єднався з джейн фостер, яка, на щастя, пережила вторгнення альтрона. Т’чалла, все ще будучи зоряним лордом, протистояв его разом з пітером квіллом, і оскільки це відбувалося на землі, а не на планеті целестіала, сила его повинна була бути обмеженою, а значить, перемогти його було неважко. Кіллмонгер, в свою чергу, не повернувся в свою всесвіт, так як опинився замкнений в пастці разом з арнімом золою і камінням нескінченності.

Окремо варто відзначити, що цей епізод став останньою появою чедвіка боузмана в кіновсесвіті marvel, так як актор помер минулого літа.

чорна вдова отримала заслужену нагороду

Можливо, найтрагічнішим учасником вартових мультивселенной була чорна вдова, яка виявилася єдиною вижила в вимірі альтрона і втратила безліч близьких і друзів, включаючи клінта бартона. Наташа відмовилася повертатися у свій світ, і замість цього спостерігач переніс її у всесвіт з третього епізоду ” що, якщо…? “, де світ втратив чорну вдову, а локі захопив планету.

Вона втрутилася в ключовий момент битви, обеззброївши його і надавши месникам цього всесвіту (ніку ф’юрі, капітан америка і капітан марвел) те, чого вони потребували. Це був дійсно драматичний акт втручання спостерігача, який змінив таймлайн, оскільки здавалося, що локі ось-ось переможе, але цього, на щастя, не сталося.

сцена після титрів ” що, якщо…?”тизер стіва роджерса

У якийсь момент епізоду капітан картер просить спостерігача відправити її в період, щоб вона змогла прожити все своє життя зі стівом роджерсом. Але він відмовляється робити це, зазначивши, що вона все ще потрібна, і відправив її туди, де вона була останній раз.

Виявляється, що на тому судні, де капітан картер возз’єднується з чорною вдовою, вони знаходять гідра тупіт – того самого робота, в якому стів роджерс перебував у дебютному епізоді мультсеріалу. Епізод явно дає натяки, що стів там, хоча це ще належить з’ясувати, і з великою часткою ймовірності ми дізнаємося це в другому сезоні.

яке майбутнє чекає верховного доктора стренджа

Мультсеріал ” що, якщо…? ” також закінчується тим, що верховний доктор стрендж, як уже зазначалося, буде стежити за кишеньковим виміром, в якому знаходяться альтрон і кіллмонгер. Він приймає цю роль, усвідомлюючи, що цим він захищає всю мультивселенную від двох потенційних загроз катастрофічних масштабів.

В кінці епізоду ми бачимо, що стрендж і спостерігач вважають один одного друзями, і зрозуміло, чому останній вирішує з’явитися і поговорити. Те, як все закінчилося, викупило історію стівена і зробило його захисником мультивселенной. І знову-таки, швидше за все, ми побачимо його в другому сезоні.

Спочатку, спостерігач був тим, хто просто дивився за всім, що відбувається протягом першого сезону, але не міг втручатися, що б не сталося. Тепер же, після вторгнення альтрона, можна сказати, що у спостерігача тепер новий статус-кво – захисник мультивселенной. Буде цікаво подивитися, як це вплине не тільки на другий сезон ” що, якщо…? », але і на всю киновселенную marvel в цілому.

чого чекати від другого сезону ” що, якщо…?»

Головний сценарист серіалу ешлі с. Бредлі підтвердила, що сценарії всіх епізодів другого сезону готові, а значить, теоретично, реліз проекту може відбутися вже в найближчому майбутньому. Більш того, в одному з інтерв’ю вона проговорилася, що другий сезон буде присвячений фільмам четвертої фази – « 8 чорна вдова », « шан-чі і легенда десяти кілець ” і ” вічні », що не може не інтригувати.

І це, не кажучи вже про те, що деякі сюжетні лінії з першого сезону, як очікується, будуть продовжені. Загалом, marvel studios знову зробили так, щоб черговий проект глядачі і фанати чекали з нетерпінням.