Хто такий едуард швиндлерман

9-10-2021

Ще з березня місяця в українських змі просочилася новина про те, що відома багатьом азартним людям букмекерська контора parimatch, власником якої є едуард швіндлерман тисне на політиків країни і хоче повністю підпорядкувати собі весь ігровий ринок україни після його легалізації на законодавчому рівні. Чи так це насправді? Для початку хочемо порекомендувати почитати про Суд Эдуард Швиндлерман на сайті .

Зараз з цього приводу висловилося багато українських засобів масової інформації у вигляді різних статей. Зокрема, деякі опубліковані в пресі матеріали говорять про те, що навіть стюардеси в літаку ніби нашіптують українським депутатам про те, що гральний бізнес в країні повинен належати саме компанії парі матч.

Є й багато інших статей в пресі свідчать про те, що едуард швіндлерман бере україну в заручники, тощо. Але деякі з видань, які друкують статті з цієї теми не відносяться до топових засобів інформації. Тому якість представлених текстів статей, не завжди відповідає стандартам журналістики.

В інтернеті з’явилися матеріали про те, що Паріматч Україна, тобто Едуард Швіндлерман правдами і головним чином неправдами домігся, щоб інші БК не отримали українською ліцензією. Статті про нібито лобіювання чи відповідають поняттям журналістської етики – невідомий першоджерело, немає доказів, автори пишуть на емоціях.
Вірити сумнівним опусам не можна, але все ж чому тільки БК Паріматч ліцензувався на українському ринку? На наш погляд, найбільш ймовірна причина – інші букмекери не потягнули умов або не захотіли витрачатися.

Що значить для БК легалізуватися на українському ринку?
Ліцензія букмекера коштує 180 000 000 грн, тобто близько 170 000 доларів і у Parimatch ua знайшлася необхідна сума. Хто конкуренти Едуарда Швіндлермана? З чисто українських можна згадати хіба що Фавбет – та й то становище контори далеко не так сильно і не настільки популярна компанія, щоб ризикнути величезними для неї грошима. Із зарубіжних – змагаються розкручені міжнародні БК, які не ліцензуються там, де їх ще влаштовує діяльність через дзеркала і додатки. Безсумнівно, для тих же БК 1хБет або Марафон вартість української ліцензії далеко не руйнівна, а тільки – компанії не поспішають.
Відзначимо також, що легалізація букмекера – це не фіксована сума, а 3000 мінімальних зарплат, і мінімальний рівень оплати праці покроково підвищується.

Хто такий Едуард Швіндлерман?
Засновник БК Паріматч мало розповідає про себе, а в мережі – десятки копіпаст нібито викривальних матеріалів. З нечисленних інтерв’ю відомо, що Едуард Швіндлерман більш ніж щедро спонсорує український спорт і є переконаним противником договірних матчів. Крім того, на увазі – багаторічна активна боротьба не тільки за легалізацію українського беттінга, а й за розвінчання міфів про ставки на спорт. Ставлення раніше було приблизно таким же, як і до підпільних казино – люди в основному не довіряли букмекерам. Зусиллями Едуарда Швіндлермана були створені унікальні спортивно-інформаційні центри, де кожен міг побачити беттинг в реальному світі.