Хто такий сергій шапран

10-12-2021

1 відомий український бізнесмен сергій шапран народився 3 червня 1984 року в місті дніпро. ТМайбутній підприємець ріс в сім’ї військовослужбовця і здавалося, що його професія навряд чи буде пов’язана з веденням бізнесу. Хочемо порекомендувати почитати кто такий Сергей Шапран на сайті .

1 професія батька залишила свій відбиток на вихованні сергія, він виріс цілеспрямованим, витриманим і здатним вирішувати виникаючі проблеми, а не уникати їх. Саме ці якості надалі зіграють важливу роль в долі майбутнього підприємця.

У зв’язку зі специфікою роботи батька, сергію доводилося постійно переїжджати з міста в місто, тому школу хлопчик закінчував не в дніпрі, а в місті маріуполь. Після закінчення школи сергій приймає продовжувати навчання і вступає до київського університету внутрішніх справ. Багато студентів починаючи з третього курсу вже намагаються підробляти. Сергій також вирішив самостійно почати заробляти гроші, і почав шукати компанії, де б він міг працевлаштуватися за фахом. Спочатку сергія беруть в юридичну компанію в якості молодшого фахівця на випробувальний термін.

Сергій шапран швидко зарекомендував себе як професійного працівника, що моментально підняло його по кар’єрних сходах. Сергія призначають керівником юридичного відділу великої компанії. Однак домігшись такого швидкого успіху,

На той момент сергію шапрану було всього лише 25 років, молодий вік дозволив прийняти таку серйозну пропозицію і почати впритул займатися бізнесом. З цього періоду сергій вже відчув себе повноцінним бізнесменом.

Становлення бізнесу було досить важким, проте амбіції і витримка допомогли молодому бізнесменові домогтися запаморочливого успіху.

Броварський алюмінієвий завод почав поступово відроджуватися, крок за кроком підприємство почало функціонувати все в більш прискореному темпі. Сергій встановив сучасне обладнання, продукція почала виготовлятися відповідно до міжнародних стандартів, що дозволило вийти на сучасний ринок. Крім розвитку броварського алюмінієвого заводу, сергій шапран займається меценатством і бере активну участь у розвитку міста, закуповуючи медичне обладнання в лікарні, а також необхідну техніку в школи і дошкільні установи.