Huawei очікує зростання мобільного трафіку в 100 разів

30

Керуючий директор huawei розповів про зміни, які відбудуться в суспільстві в найближче десятиліття. Ван тао робить ставку на інтернет речей і швидкісні бездротові мережі.

Заяви прозвучали в рамках global mobile broadband forum. За словами ван тао, наступні 10 років людство буде активно рухатися на шляху до розумного світу. При цьому ключовою технологією, в рамках якої будуть відбуватися революційні прориви, він назвав бездротові протоколи.

За його словами, до 2030 року стільникові мережі включатимуть сотні мільярдівпідключень до інтернету речей. Системи автономного управління на базі ші візьмуть під контроль транспорт, забезпечивши безвідмовну роботу і високуюпродуктивність. Це зменшить викиди в навколишнє середовище, знизивши вуглецевий слід до мінімальних значень.

Оскільки все це буде споруджено навколо інтернету, то мобільний трафік до 2030-го зросте в 100 разів у порівнянні з нинішніми показниками. Таким чином, потрібно потурбуватися про розширення каналів стільникових мереж вже сьогодні.