Huawei представила мфу pixlab x1 на базі harmonyos

63

З самого початку huawei позиціонувала свою власну операційну систему harmonyos як платформу, яка з часом зможе працювати на великій кількості пристроїв, крім смартфонів і планшетів. Тепер у споживачів в китаї з’явилася можливість перевірити це на практиці, завдяки мфу pixlab x1. Компанія представила багатофункціональний пристрій, інтелектуальні функції якого підтримуються кроссплатформенной операційною системою.

Pixlab x1 також може похвалитися підтримкою nfc для спрощеного обміну і друку прямо з мобільних пристроїв. Принтер має продуктивність до 28 сторінок в хвилину в автоматичному дуплексному режимі. Сканер у верхній частині пристрою може сканувати кольорові документи з роздільною здатністю до 1200 точок на дюйм.

Що стосується друку, то робити це мфу може тільки в чорно-білому кольорі. Huawei також оснастила мфу системою розпізнавання символів hiai, яка дозволяє точно сканувати різні документи.

Huawei pixlab x1 має систему на основі висувних лотків, яка робить процедуру заміни картриджа дуже простою. Новий багатофункціональний пристрій на основі harmonyos доступний за ціною 1899 юанів (приблизно 294 долари) в китаї.