Ігри netflix не будуть доступні з загальної програми компанії в ios

16

Днями netflix оголосила про розгортання ігрового сервісу на базі свого додатка для потокової демонстрації відео в середовищі android. Судячи з усього, впровадження ігор в екосистему ios буде не настільки простим.

Джерело зображення: netflix.com

Як розповів журналіст bloomberg марк гурман (mark gurman) у своїй розсилці power on, випуск якої опублікований за сприяння одного з авторів macrumors стіва мозера (steve moser), за наявними фрагментами якогось коду для ios стало відомо, що ігри netflix будуть випускати «індивідуально» — apple не допустить створення в рамках свого app store альтернативного магазину ігор.

На відміну від ос android, в якій допускається пряме завантаження з програми netflix, додаток для ios буде служити просто “порталом” в app store, з якого і буде здійснюватися скачування. Це цілком відповідає загальній стратегії apple щодо розробників ігор та іншого софта.

Раніше суд в сша виніс рішення на користь epic games, згідно з яким розробники не зобов’язані користуватися посередництвом app store при забезпеченні внутрішньоігрових покупок. Apple опротестувала рішення, тому підсумок протистояння поки невідомий — компанія вкрай негативно ставиться до спроб позбавити її монопольного права встановлювати правила в ios.

Поки netflix games для android пропонує передплатникам п’ять ігор: stranger things: 1984; stranger things 3: the game; shooting hoops; teeter up і card blast.