Інсайдер: microsoft випустить хмарну mmo, напрацювання якої допоможуть з новим проектом хідео кодзимы для xbox

26

Згідно редактору gamesbeat джеффу граббу, xbox game studios виступить видавцем хмарної mmo-адвенчуры, призначеної для консолей, pc і мобільних пристроїв.

Згідно з власними джерелами журналіста, мова йде про дебютну гру від фінської студії mainframe industries , заснованої ветеранами ccp games, remedy і next games, про яку джез корден з windows central вперше повідомив в подкасті xbox two минулого тижня.

Зараз гра відома під робочою назвою pax dei і однією з її ключових концепцій є масштабованість з точки зору складності. За рахунок використання хмарних обчислень pax dei запропонує необмежені можливості на кожному з пристроїв, однак певні елементи геймплея матимуть більший сенс в залежності від того, де ви граєте. Наприклад, перебуваючи з телефоном поза домом, користувачі зможуть зайти в гру і зайнятися більш зручними для такого формату речами, такими як крафтинг або видобуток ресурсів, а після повернення можна буде продовжити грати за комп’ютером або консоллю, зосередившись на більш складних завданнях, наприклад, рейдах.

Згідно з офіційними деталями з сайту mainframe, студія працює над соціальною пісочницею з динамічним світом і новими способами взаємодії і спілкування. Проект поєднує кращі сторони mmo, aaa і мобільних ігор, і буде доступний для гри на пристроях з будь-яким екраном.

Зображення, викладені на сайті mainframe:

Відзначається, що microsoft бачить цінність у співпраці з mainframe, так як напрацювання студії в майбутньому можуть надати користь для створення інших ігор такого роду, що покладаються на “хмару”. Зокрема, компанія розраховує використовувати отриманий досвід в майбутньому ексклюзиві xbox від хідео кодзіми .

. У червні microsoft найняла ветерана valve кім свіфт для курирування хмарного ігрового напрямку і роботи з кодзімою над його новим проектом.