Інсайдер розповів про скасовану гру quantic dream, а також про четвертого протагоніста “detroit: стати людиною”

17

Інсайдер том хендерсон розповів про скасований проект quantic dream з відкритим світом і про не дійшов до релізу четвертому протагоніста “detroit: стати людиною” (detroit: become human) – жінкою-андроїд легкої поведінки.

Почнемо з скасованої гри: як каже хендерсон, над цим проектом, відомим під робочою назвою як project karma (пізніше перейменованим в project solstice), quantic dream працювали приблизно два роки. Робота над ним почалася відразу після виходу “за межею: дві душі” (beyond: two souls). Дія гри повинна була відбуватися в космосі, а її геймплей від минулих ігор quantic dream як мінімум відрізнявся тим, що гравець тепер знаходився не в чотирьох стінах з рідкісними відкритими локаціями, а в повністю відкритому світі. Але, на жаль, цю гру quantic dream довелося скасувати, так як sony, по-перше, хотіла, щоб третин грою за договором між ними і quantic dream була саме “detroit: стати людиною”, а по-друге, у quantic dream були труднощі з реалізації відкритого світу на їх власному движку.

А ось що щодо планувався четвертого головного героя “detroit: стати людиною”, то тут все куди цікавіше: за словами хендерсона, цим героєм повинна була стати “повія-андроїд” (так він її описав сам) з великими грудьми і світлим волоссям. Але sony не сподобалася як вона сама, так і її ігрові ситуації, і зажадали, щоб quantic dream негайно відмовилися від цієї ідеї. Цей інцидент, зі слів хендерсона, став причиною того, чому sony не стали укладати новий контракт з quantic dream.

Наприкінці хендерсон також припустив, що скасована project karma / solstice могла стати основою для непідтвердженої гри по” зоряним війнам ” від quantic dream, яка, за чутками, зараз знаходиться в розробці і, можливо, буде відбуватися у відкритому світі.