Інсайдер уточнив, коли вийде фінальний трейлер ” людини-павука: немає шляху додому»

62

0 інсайдер уточнив, коли вийде фінальний трейлер ” людини-павука: немає шляху додому»

У наші дні важко тримати деталі блокбастерів в секреті. Інформація надходить звідусіль, і важко сказати, що слух, а що насправді правда.

Однак є одна людина, яка досить регулярно розкриває точну інформацію про трейлери кінокоміксів. Це деніел ріхтман, який протягом багатьох років був інсайдером інформації про mcu. І нещодавно він повідав про новий ролик фільму ” людина-павук: немає шляху додому» .

Ріхтман розповів сказав, що фінальний трейлер триквела вийде або в кінці жовтня, або в листопаді (швидше за все, до прем’єри «вічних» ). Поки невідомо,чи будуть в новому трейлері представлені всі три людини-павука разом.

Either the end of this month or sometime next month. Https://t.co/caubrm3cju

– daniel richtman #blacklivesmatter (@danielrpk) 12, 2021

«немає шляху додому ” починається з фіналу «людини-павука: далеко від дому» , коли джей джона джеймсон розкриває таємну особистість пітера паркера. Це відкриття зі зрозумілих причин ускладнює життя героя, тому він шукає рішення.

Паркер розшукує доктора стренджа і просить його вирішити проблему за допомогою магії. Стрендж намагається допомогти, але в підсумку пробиває дірку в реальності і ненавмисно звільняє лиходіїв людини-павука з минулих фільмів.