Інсайди #2610: whatsapp, apple magsafe, huawei nova 9, realme gt neo 2

113

У цьому випуску інсайдів: whatsapp отримає дві корисні функції; apple запатентувала нову версію магнітної зарядки magsafe; huawei nova 9 оснастять 50-мегапіксельною ryyb-камерою; realme випустить спеціальну версію смартфона gt neo 2.

Whatsapp отримає дві корисні функції

За даними ресурсу wabetainfo, розробники whatsapp планують розширити список можливостей месенджера. Першим нововведенням стане функція пошуку в історії листування за обраною датою. Крім того, у користувачів з’явиться можливість змінювати відображення останнього часу входу в месенджер для окремих контактів.

В налаштуваннях програми з’явиться додатковий пункт з винятками, куди користувач зможе додати контакти, які зможуть бачити останнім часом запуску месенджера власником гаджета. Для інших же така інформація буде недоступна. Точна дата релізу зазначених функцій невідома.

Схоже, що apple розробляє новий зарядний пристрій для своїх смартфонів. У базі регулятора fcc з’явилася згадка magsafe-аксесуара з ім’ям a2548. Особливість пристрою в тому, що воно сумісно з багатьма гаджетами, включаючи «новий iphone» як зазначено в документі.

Вказується, що аксесуар пройшов випробування з усіма чотирма моделями iphone 12, а також ще чотирма неанонсованими пристроями. Повідомляється, що потужність аксесуара складе 15 вт, як і у його базової версії. Що стосується змін, які торкнуться новинку, інсайдери вказують на використання в її конструкції більш потужних магнітів.

За даними мережевих джерел, новий смартфон чекає ряд змін в порівнянні з попередником. Зокрема, він буде оснащений 50-мегапіксельною камерою з матрицею ryyb-сенсора розміром 1/1, 56 дюйма. Таким чином, майбутні власники nova 9 можуть розраховувати на високу якість зйомки.

Технічно використання ryyb-матриць, в якому зелені пікселі замінені на жовті, дозволяє домогтися значно кращої світлочутливості. Також відомо, що гаджет отримає акумулятор ємністю 4500 маг з підтримкою швидкої 100-ватної зарядки. Анонс новинки з прошивкою ос harmonyos 2.1 запланований на 23 вересня.

Згідно з новим інсайдерським звітом, компанія незабаром представить флагманський смартфон gt neo 2 як в стандартній, так і в лімітованій версії. Особливістю останньої стане оригінальне забарвлення корпусу, стилізоване під серію автомобілів mercedes amg. У мережі вже з’явився знімок презентаційного слайда із зображенням пристрою.

Судячи з фото, апарат отримає яскраво-зелене забарвлення з логотипом автомобільного бренду на задній кришці, і, ймовірно, ексклюзивну колекцію шпалер. Вартість і комплектація смартфона поки невідомі.