Інструкція по реєстрації у букмекерській конторі Фавбет

8-29-2021
Інструкція по реєстрації у букмекерській конторі Фавбет

Букмекер Фавбет має попит в Україні. Компанія приймає велику кількість парі, дозволяє робити ставки від 3 гривень. Про доступні різновиди ставок можна дізнатися на https://geneva.lviv.ua/favbet/. Щоб відчути усі переваги букмекерської компанії на собі, потрібно створити ігровий аккаунт. Як це зробити?

Створення облікового запису за декілька хвилин

Пройти реєстрацію можна за допомогою смартфону чи комп’ютера. У букмекера є десктопна та мобільна версія сайту. Знаходяться вони на одному домені.

Щоб отримати ігровий рахунок потрібно:

  • відкрити реєстраційну форму;
  • вказати країну;
  • діючий телефонний номер;
  • активний адрес електронної пошти;
  • пароль.

На цьому етапі можна використати бонусний код. Для отримання привітального бонусу його наявність не є обов’язковою. Далі треба погодитися з правилами букмекерської контори Фавбет та підтвердити наявність 18 років. Залишається натиснути кнопку реєстрації, перейти на пошту та активувати акаунт за допомогою посилання, яке буде у листі.

Персональні дані вносяться вже в кабінеті гравця. Профіль рекомендується заповнити одразу.

Особливості реєстрації

Кожна людина може відкрити тільки один рахунок, а всі вказані дані повинні відповідати дійсності. Спроба обійти ці обмеження призведе до блокування акаунту без права на відновлення доступу.

Поповнення ігрового рахунку

Щоб зробити першу ставку, треба поповнити баланс. Мінімальна сума платежу тут становить усього 25 гривень. Інформації про максимум на сайті букмекера немає.

Найбільш простий та зручний спосіб зробити депозит з України – використати банківську картку. Букмекер приймає платежі у гривні. У середньому гроші зараховуються на баланс за 1-2 хвилини. При поповненні рахунку можна отримати бонус для гри на ставках та у фірмовому казино.

Як зробити першу ставку?

Спочатку треба визначитися зі спортивною дисципліною. Ставити рекомендується на знайомі команди. На сайті парі приймаються до початку матчу та у форматі Live.

Після вибору гри, треба натиснути на ней – на екрані з’являться усі доступні варіанти для прогнозування. Щоб додати один з них у купон, треба натиснути на коефіцієнт. У купоні буде відображена мінімальна та максимальна сума, яку можна поставити, розмір потенційного виграшу. Залишається вказати розмір парі та підтвердити ставку.

Де слідкувати за статусом парі?

Всі укладені парі відображаються у розділі «Історія». Слідкувати за ходом матчу можна у розділі Live. Також на сайті букмекера є розділ з результатами всіх представлених у лінії матчів.

Якщо парі виграло, то гравець отримає виграш. Він розраховується як розмір ставки помножений на коефіцієнт. Виплати виконуються протягом 2-3 годин з моменту завершення гри.

Зняти виграш

Вивести виграну ставку можна за умови, що депозит був поставлений хоча б один раз, а в акаунті немає активних бонусів. Зняти гроші дозволяється тим способом, яким будо виконано поповнення.

З реєстрацією у букмекерській конторі Фавбет впорається навіть гравець з невеликим досвідом.