Iphone 12 pro

11-2-2021

 

 

Огляд iphone 12 pro: характеристики, дизайн, камери

Зовнішній вигляд

Чому особливо виділяється модель pro? за рахунок блискучих бічних поверхонь з полірованої хірургічної сталі. У цьому сенсі» прошку “не переплутати зі звичайною “двенашкой”: блискучі поліровані грані і матове немарке скло ззаду проти матових боковин і глянсової поверхні задньої кришки. А ось габарити і вид спереду абсолютно однакові. Також хочемо вам порекомендувати https://istudio.ua/ Iphone 12 pro .

Цей плоский дизайн здавався спірним тільки при переході з iphone 3g s на iphone 4. А тепер сприймається настільки канонічним, що навряд чи може викликати у

Якщо хочеться зберегти товарний вигляд-чохол потрібен з першого дня.

Екран

В iphone 12 pro встановлений яскравий і контрастний oled-дисплей super retina xdr. За розмірами і роздільною здатністю — 6,1 дюйма, 2532 x 1170-він не відрізняється від того, що встановлений в звичайний iphone 12, але трохи виграє в максимальній яскравості. У порівнянні з торішнім iphone pro діагональ виросла на 0,3 дюйма, дозвіл і щільність пікселів майже не помінялися.

Якщо говорити про якість зображення, то скаржитися на нього не доводиться. Так, дисплеї iphone в 2020 році

Продуктивність

Багато говорити про продуктивність останнього покоління iphone не доводиться-самий останній яблучний смартфон завжди працює трохи швидше попереднього, але помітити це складно, тому що попередній також не був «гальмом». Порівнювати iphone по швидкості з іншими смартфонами на ринку теж справа невдячна. Простіше кажучи, він дуже швидкий, багато в чому найшвидший, а в мобільних іграх абсолютно точно найпродуктивніший.

Камери

За формальними характеристиками камери при переході від

По-друге, нічний режим тепер працює не тільки на основній, але і на надширококутній і фронтальній камерах. При зйомці вночі в портретному режимі, для якого вдень використовується телеоб’єктив, iphone 12 pro перемикається на основну ширококутну камеру.

По-третє, для всіх камер тепер працює алгоритм deep fusion, який об’єднує інформацію з декількох знімків для отримання найвищої деталізації.

Плюс окремі поліпшення по камерах:

  • надширококутна камера отримала розумне коригування спотворень і оптичну стабілізацію;
  • у основної камери більш світлосильний об’єктив, що покращує якість знімків при недостатньому освітленні;
  • фронтальна камера робить більш чіткі знімки і працює в портретному режимі не тільки вдень, але і в поєднанні з режимом нічної зйомки.

Як все це позначається на знімках? при яскравому денному світлі великої різниці з айфонами попереднього покоління ви не помітите. Треба буде вдивлятися в окремі знімки, щоб розгледіти підвищення деталізації і нові особливості обробки. Зате вночі iphone 12 pro став знімати значно краще.

З останніми оновленнями став доступний формат збереження знімків apple proraw, який відкриє величезні можливості для постобробки знімків людям, які професійно працюють з фотоконтентом.