Італійський регулятор вивчив хмарні послуги apple, google і dropbox-найбільше претензій до icloud

15

Антимонопольний орган італії завершив розслідування щодо apple, google і dropbox. Регулятор дійшов висновку, що деякі з умов надання хмарних послуг суперечать законодавству країни.

Appleinsider.com

Регулятор ринку називає три спірні елементи угоди про надання послуг хмарного сховища. По-перше, це право компанії змінювати умови в будь-який момент, по — друге-спроби компаній відмовитися від будь-якої відповідальності, і нарешті, відсутність прозорості щодо безпеки зберігання даних. І у apple, і у dropbox, і у google умови користувальницьких угод несправедливо зміщені на користь компаній.

У випадку з apple італійський регулятор і зовсім розкрив маловідомий аспект умов використання icloud, згідно з яким компанія залишає за собою право видалити резервні копії пристрою з хмари, якщо резервне копіювання не виконувалося протягом 180 днів. Регулятор стверджує, що більшість користувачів про це не знає.

Крім іншого, регулятор акцентує увагу на тому, що користувачі сервісів apple не поінформовані про те, як компанія захищає і виконує резервне копіювання даних своїх клієнтів. Apple, у свою чергу, заявила, що положення умов використання icloud не можуть суперечити законодавству, оскільки вони застосовуються лише в тій мірі, в якій це дозволено законами країни.