Камери iphone 13 pro max і galaxy s21 ultra порівняли в роботі [відео]

18

Автор популярного youtube-каналу supersaf провів порівняльне тестування камер флагманів apple і samsung. Техноблогер відзняв на обидва пристрої серію фотографій в різних умовах, і детально розповів про переваги і недоліки кожної моделі.

Основна камера samsung galaxy s21 ultra представлена чотирма датчиками з роздільною здатністю 108, 12, 10 і 10 мегапікселів з максимальною світлосилою f/1.6. У iphone 13 pro max всі три сенсора 12-мегапіксельні, а найбільше значення апертури становить f/1.5.

Провівши серію випробувань гаджетів в різних умовах освітленості, автор відео прийшов до висновку, що обидва пристрої можна назвати одними з кращих камерофонів на ринку. При цьому galaxy s21 ultra краще справляється зі зйомкою з використанням оптичного зуму, в той час як у iphone 13 pro max виходять більш деталізовані фотографії при недостатньому рівні освітленості.

Для запису відео, за словами блогера, краще підійде iphone 13 pro max, оскільки він оснащений кінематографічним режимом і більш прогресивною технологією стабілізації. При цьому кожен з смартфонів має свій характерний стиль зйомки.