Kamisama: spirits of the shrine 3.0.20

27

■ сюжет ■

Випадково пошкодивши майно синтоїстського храму, ти стаєш боржницею трьох мешкають в ньому духів: дратівливого бога, службовця йому духа лисиця і стража святилища — комаїну. Щоб відпрацювати принесений збиток, ти стаєш міко, служителькою храму.

Але варто тобі звикнутися з твоєю новою незвичайною життям, як відбувається непередбачене: древній, страхітливий демон пробуджується від свого сну. Чи зможеш ти спрацюватися зі своїми новими товаришами, щоб вигнати давнє зло, або ж місто приречене на ту ж плачевну долю, що і 500 років тому?

Відправся в захоплюючу пригоду, навіяне духом японії. Врятувати святиню і розкрій таємниці, поховані в минулому. Пробуди свою духовну силу і скористайся їй, щоб врятувати друзів. Твоя історія кохання в твоїх руках! тобі під силу перетворити її в казку на століття!

■ персонажі ■

Кагура — дратівливий камі-сама

«коли справа стосується благословень, так ви, люди, тут як тут, але коли розмова заходить про служіння, то вас не знайти. Знайди спосіб оплатити борг, інакше … Тобі доведеться випробувати на собі гнів божества.”

Вимогливий бог святилища. Він завжди серйозний, замкнутий, і здається неприступним. Його ставлення може бути досить жорстким і вельми критикують по відношенню до тих, хто попадається йому на шляху. Однак він серйозно ставиться до своїх обов’язків і довіряє тим небагатьом, кого впускає в коло своїх ближніх.

Сірогіцуне-хитрий кіцуне

«щось підказувало мені, що з тобою буде весело, мишеня. Ти саме та розвага, яку я шукав.”

Хитрий дух лисиця, службовець храму, який не відмовляє собі в задоволеннях, роблячи все розмірено. Він неймовірно сильний, але вважає за краще зберігати хитрий образ спостерігача. Однак часом йому все ж не вдається приховати свою мстиву і ревниву натуру…

Акіто — вірний комаїну

«не хвилюйся, я завжди поруч! що б не сталося, зі мною ти в безпеці.»

Комаину — страж святині. Він працьовитий і готовий на що завгодно, щоб захистити тих, хто йому небайдужий. Завдяки своїй доброзичливій натурі, акіто вірний своїм друзям, і ти знаєш, що завжди можеш покластися на нього. Однак незабаром ти дізнаєшся про трагедію, що трапилася в його минулому, яка стала причиною його прагнення захищати інших.