Капча із зображенням порожніх полиць для відеокарт ризикує стати мемом

79

Дефіцит ресурсів завжди загострює конфлікт між їх споживачами. Відеокарти виросли в ціні і зникли з вільного продажу в результаті чергового кріптовалютного буму, і пристрасті в інтернет-спільнотах розжарені до межі. Одна сторона конфлікту вірить, що витрачати час на ігри до лиця навіть статевозрілому чоловікові. Інша вважає, що своїми обчислювальними операціями, винагороджуються криптовалюта, вона приносить якусь користь якщо не суспільству, то хоча б собі.

Одним із символів цієї химерної епохи може стати зображення капчі, опубліковане на сторінках reddit кілька днів тому. Для отримання доступу до необхідного інтернет-ресурсу користувачеві нібито пропонується вибрати ті елементи зображення, на яких можуть перебувати відеокарти.

Джерело зображення: reddit, thonyo

При цьому весь колаж показує порожні полиці магазину, іронізуючи над самою спробою знайти потрібні товари навіть в такій абстрактній ситуації. Головна умова збереження емоційної рівноваги – це вміти дивитися на проблему з боку і знаходити в ній якщо не хороші, то хоча б забавні грані.