Кількість передплатників платформи «яндекс.плюс “збільшилася в два рази

20

Компанія “яндекс” зафіксувала дворазове зростання кількості передплатників ” яндекс.плюса”: станом на сьогоднішній день, 18 жовтня 2021 року, їх загальна кількість становила приблизно 10 млн осіб.

Тут і нижче зображення “яндекса”

Про досягнення, як повідомляє газета “коммерсантъ», розповів керівник” яндекс.плюса ” андрій гевак. Платформа підписок ” яндекс.плюс”, нагадаємо, була запущена 29 травня 2018 року. Користувач за певну щомісячну плату отримує доступ до набору різних сервісів. Зараз це “кінопошук” і ” яндекс.музика”, а також кешбек в службах «яндекс.таксі”, ” яндекс.маркет”, ” яндекс.вартість підписки варіюється від 199 до 699 рублів на місяць в залежності від набору послуг.

«ми спостерігаємо дворазовий приріст від року до року. Минулого року в “плюсі» було 5 млн передплатників, за рік до цього — близько 2 млн”, — розповів пан гевак.

Важливо відзначити, що наведені дані враховують всіх користувачів платформи, включаючи тих, кото підписаний в рамках пробного періоду або в складі групи. На регулярній основі плату вносять приблизно 75 % клієнтів.

Учасники ринку кажуть, що таке швидке зростання пояснюється пандемією. У найближчому майбутньому ж розширення платящей аудиторії сповільниться.

Кількість користувачів ” яндекс.плюс”, за прогнозом, в 2022 році складе 12,2 млн, в 2023-му -12,7 млн, а в 2024-му — 13 млн осіб.