Кіновсесвіт marvel губить акторів? відповів кевін файгі

27

Протягом багатьох років marvel studios знайомили глядачів з широким спектром персонажів, зіграних як подають надії акторами, так і зірками-ветеранами.

В даний час франшиза включає безліч сучасних зірок – пол радд, брі ларсон, бенедикт камбербетч та інші, а в недавньому інтерв’ю цю тему вирішив торкнутися особисто кевін файгі. Бос marvel studios днями поспілкувався з film companion, де обговорив вибір акторів на різні ролі в mcu.

Я завжди говорив, що, коли ми знаходимо відмінного актора, який втілить образ відмінного персонажа, саме ця хімія робить його дуже популярним, перетворюючи виконавця в кінозірку. Подивіться на те, який обсяг роботи виконали кріс хемсворт, том хіддлстон або роберт дауні-молодший. Я дійсно думаю, що це так працює.

Не випадково, що файгі навів приклади саме кріса хемсворта і тома хіддлстона, враховуючи, що до приєднання до кіновсесвіту marvel актори були невідомі – але зараз їх буквально знає весь світ, як тора і локі.

Буде цікаво подивитися, які актори і актриси приєднаються до marvel в майбутньому, і швидше за все, це будуть як відомі по всій планеті виконавці, так і ті, які лише починають набувати популярності.