Як вибрати жіночі туфлі

9-22-2021
#

Як правильно вибрати жіночі туфлі на підборах? зверніть увагу на висоту каблука.  Багато жінок вибирають пару, керуючись лише міркуваннями зручності і комфорту, для тих, хто вважає за краще науковий підхід, можна скористатися спеціальними формулами для розрахунку. Також хочемо вам порекомендувати взуття у Львові в магазині Attico.

Зручне взуття на високих підборах-міф чи реальність?

Полиці магазинів заповнені найрізноманітнішими моделями на шпильці, але при цьому в першу чергу необхідно звертати увагу на зручність, а не на зовнішній вигляд. Якщо ви відчуваєте дискомфорт під час ходьби, то варто змінити ці туфлі на якісь інші. Вибирайте пару в кінці дня, так як до цього часу нога «наливається» і набуває свій реальний розмір. Під час примірки обов’язково використовуйте капронові «сліди» і спеціальну ложку, щоб не зіпсувати задники взуттєвого виробу. Під час примірки потрібно взутися і деякий час походити і посидіти в нових босоніжках. Через 10-15 хвилин зніміть їх і уважно прислухайтеся до своїх відчуттів. Якщо вони не відрізняються від вашої старої взуття, то можна сміливо купувати туфлі на високих підборах. Приділіть увагу підбору правильного розміру взуття-пара не повинна натирати, тиснути, здавлювати ногу як в лещатах.

Не потрібно вибирати туфлі, які бовтаються на нозі. Ваша п’ята повинна щільно прилягати до задника взуття, який повинен бути помірно жорстким. В іншому випадку ви ризикуєте натерти ноги, навіть якщо виберете відповідний розмір. Між великим пальцем і носком має залишатися невеликий простір. Шкіряні вироби мають тенденцію розношуватися під час експлуатації, тому не варто вибирати надто вільну шкіряну пару, яка через деякий час стане великою. Не останню роль в питанні комфорту грає зручна і якісна підошва. Простежте, щоб виріб не було оснащено ковзної підошвою, ідеальний варіант – рифлена або злегка шорстка поверхня. Найчастіше за питання стійкості при ходьбі відповідають супінатори, які характеризуються високими показниками гнучкості. Перевірте їх наявність в підошві, натиснувши на взуття між каблуком і носком. Якщо поверхня просідає, то супінатори забезпечать максимальну зручність під час ходьби. Уважно розгляньте шкарпетки вироби. У більшості випадків пальці впираються в носок, що створює істотний дискомфорт. Краще вибрати моделі з закругленими або звуженими носками. Це дозволить уникнути неприємних ситуацій. Модний каталог жіночого взуття рясніє безліччю моделей на високій шпильці, адже на даний момент такі вироби знаходяться на піку популярності.

Вибирайте із запропонованого різноманіття ті моделі, які виконані із замші, шкіри, нубуку, тобто натуральних матеріалів. Пара з штучних або синтетичних матеріалів має короткий термін експлуатації, практично не пропускає повітря, що призводить до підвищеної пітливості, а це в свою чергу може стати причиною виникнення грибкового захворювання. Тому не варто економити на своїх ногах, адже якісні вироби – це запорука не тільки гарного настрою, але і здоров’я.

Жіночі взуттєві вироби характеризуються різними показниками ваги. Але хороші туфлі важать трохи, так як каблук в таких виробах порожнистий. Приміряйте вподобану пару, після чого підніміть ноги на десять секунд. Якщо ви відчуваєте втому і вагу, то не варто купувати ці туфлі, адже такий виріб вельми важкий і забезпечить відчуття дискомфорту під час експлуатації. Жіночі босоніжки або туфлі на високих підборах – це можливість доповнити образ елегантним аксесуаром, головне-вибрати її правильно!