KMPlayer — самий зручний плеєр для перегляду фільмів на Windows

5

Поговоримо про переваги програми KMPlayer, плеєра для операційної системи Windows.

Без потрібних кодеків ви не можете прослухати музичні файли, ні подивитися кінофільм, тільки що завантажений з інтернету. Ваш ПК не буде працювати на повну потужність. Що ж робити? Вам допоможе KMPlayer для Windows.

Будь обережний юний падаван в інсталятор з офіційного сайту причаївся найстрашніший ворог — браузер Аміго від майл ру. Обов’язково перевірте, що він не буде обраний при установці.

Плеєр і кодеки в комплекті з KMPlayer

Програма йде в комплекті з кодеками, що дозволяють програвати практично всі існуючі сьогодні типи мультимедіа. Наприклад: MKV,Flac,mp3 і т. д

Позитивним моментом є те, що кодеки KMPlayer не прописують себе в реєстрі ОС, таким чином, Windows «засмічувати» не буде. Крім того, плеєр можна записати прямо на диск з фільмом – це, без сумніву, дуже зручно.

Ще однією приємною особливістю програми є невеликий розмір. Так, розмір основного конкурента» K-Lite Codec Pack становить майже 20 Мб, а вага KMPlayer – менше 15 Мб.

KMPlayer може навіть програти кліп або музику з архіву, розпакування при цьому не вимагається. Крім того, можна відтворювати файли прямо в процесі скачування або биті.

Персоналізовані налаштування

По закінченні установки додаток визначить мову операційної системи і автоматично перемкне інтерфейс на російську мову. Плюсом програми є просто величезна кількість налаштувань – ви можете вибирати розмір і розташування субтитрів, масштабування, прозорість і т. д. Плеєр дозволяє підключати плагіни від іншого популярного плеєра Winamp.

Фільтри постобробки

У програмі є так звані ефекти постобробки, які покращують якість «картинки», яка виводиться на екран. Однак при цьому створюється додаткове навантаження на процесор комп’ютера.

Безкоштовно і без смс

Варто відзначити, що аналогічні функції є і у багатьох платних програм. Але KMPlayer ви можете завантажити абсолютно безкоштовно, без всяких смс та прихованих платежів.

 

І навіть для вашого мобільного пристрою

KMPlayer так само відмінно працює на android і iOS.

 

Джерело: http://igry-online.com.ua/