KMPlayer – самий зручний плеєр для перегляду фільмів на Windows

330

Поговоримо про переваги програми KMPlayer, плеєра для операційної системи Windows.

Без потрібних кодеків ви не можете прослухати музичні файли, ні подивитися кінофільм, тільки що завантажений з інтернету. Ваш ПК не буде працювати на повну потужність. Що ж робити? Вам допоможе KMPlayer для Windows.

Будь обережний юний падаван в інсталятор з офіційного сайту причаївся найстрашніший ворог – браузер Аміго від майл ру. Обов’язково перевірте, що він не буде обраний при установці.

Плеєр і кодеки в комплекті з KMPlayer

Програма йде в комплекті з кодеками, що дозволяють програвати практично всі існуючі сьогодні типи мультимедіа. Наприклад: MKV,Flac,mp3 і т. д

Позитивним моментом є те, що кодеки KMPlayer не прописують себе в реєстрі ОС, таким чином, Windows “засмічувати” не буде. Крім того, плеєр можна записати прямо на диск з фільмом – це, без сумніву, дуже зручно.

Ще однією приємною особливістю програми є невеликий розмір. Так, розмір основного конкурента” K-Lite Codec Pack становить майже 20 Мб, а вага KMPlayer – менше 15 Мб.

KMPlayer може навіть програти кліп або музику з архіву, розпакування при цьому не вимагається. Крім того, можна відтворювати файли прямо в процесі скачування або биті.

Персоналізовані налаштування

По закінченні установки додаток визначить мову операційної системи і автоматично перемкне інтерфейс на російську мову. Плюсом програми є просто величезна кількість налаштувань – ви можете вибирати розмір і розташування субтитрів, масштабування, прозорість і т. д. Плеєр дозволяє підключати плагіни від іншого популярного плеєра Winamp.

Фільтри постобробки

У програмі є так звані ефекти постобробки, які покращують якість “картинки”, яка виводиться на екран. Однак при цьому створюється додаткове навантаження на процесор комп’ютера.

Безкоштовно і без смс

Варто відзначити, що аналогічні функції є і у багатьох платних програм. Але KMPlayer ви можете завантажити абсолютно безкоштовно, без всяких смс та прихованих платежів.

 

І навіть для вашого мобільного пристрою

KMPlayer так само відмінно працює на android і iOS.

 

Джерело: http://igry-online.com.ua/