Компанія capti розробила велотренажер поєднує велоспорт з іграми

13

У порівнянні з їздою на справжньому велосипеді на свіжому повітрі, їзда на велотренажері в приміщенні досить нудне заняття. Велосипед capti-це новітня модель, яка вирішує цю проблему, поєднуючи ігри та віртуальні поїздки.

Вироблений каліфорнійською компанією expresso fitness, capti може використовуватися як звичайний велотренажер, з фіксованим кермом і одним рівнем навантаження на педалі. Якщо ж велосипедист захоче трохи оживити заняття, він може скористатися онлайн-бібліотекою віртуальних прогулянок на свіжому повітрі, пограти в спортивні ігри, тренувальні програми для вимірювання пульсу і віртуальні студійні заняття – все це здійснюється за допомогою 24-дюймового сенсорного дисплея 1080p, підключеного до wi-fi.

Коли capti знаходиться в інтерактивному режимі, поворот керма призводить до поворотів у віртуальному середовищі на екрані, а поточна реальна швидкість педалювання велосипедиста відбивається на швидкості його віртуального аватара. На додаток до цього, при виникненні підйомів або спусків у віртуальному оточенні, опір обертання педалей реального велосипеда буде змінюватися відповідним чином – “перемикання швидкостей” шляхом ручного зміни магнітного опору маховика велосипеда буде допомагати велосипедисту підніматися на ці пагорби або швидше спускатися з них.

Датчики всередині пристрою відстежують такі фактори, як кут нахилу керма, частоту обертання педалей і опір маховика з частотою 50 разів на секунду, при необхідності підлаштовуючи як дії на екрані, так і сам велосипед. Всі ці вправи та ігри, як стверджується, мають “3d графіку рівня відеоігор” і були створені з використанням движка unreal engine від epic games.

Велосипед capti має раму зі сталі і анодованого алюмінію, важить 175 фунтів (79 кг) і може витримувати велосипедистів вагою до 350 фунтів (159 кг). Його можна замовити вже зараз за попередньою ціною 2 495 доларів сша, доставка очікується в грудні – також необхідно сплатити щомісячну підписку в розмірі 34 доларів сша. В кінцевому підсумку повна роздрібна ціна складе 3 495 доларів сша.

Потенційні покупці можуть також звернути увагу на аналогічну модель playpulse one, яку планується продавати за 1 999 доларів сша. Звичайно, існує також платформа zwift, яка дозволяє велосипедистам брати участь у віртуальних групових онлайн-заїздах з іншими користувачами.