Компанія my.games проведе присвячений розробці ігор на unity онлайн-саміт

79

В середині вересня 2021 року, 16 числа, пройде онлайн-саміт на платформі the big deal по темі розробки ігор на движку unity. Подія продовжить серію профільних заходів на платформі the big deal, створеній my.games, щоб ділитися досвідом, отримувати актуальні інсайти і обговорювати новини індустрії. Кураторами програми саміту виступає студія it territory, що входить до складу my.games, а підтримку заходу нададуть медіапроект про відеоігри player one, освітня платформа scream school і виробник аксесуарів для комп’ютерів steelseries.

Програма онлайн-саміту розрахована на один день і буде цікава широкому спектру фахівців-розробникам, гейм-дизайнерам і просто цікавляться темою гостям. Розробників чекають прикладні та кейс-орієнтовані доповіді про створення ігор на unity, геймдизайнери знайдуть нові способи застосування движка у своїй сфері діяльності, а інші представники геймдева дізнаються нове про суміжну професію. Зареєструватися можна на сайті.

Спікери розберуть цікаві кейси і представлять слухачам практичні приклади розробки на міжплатформенному ігровому движку, а представники unity technologies поділяться корисним набором інструментарію. Учасники зможуть обговорити питання індустрії, поспілкуватися з колегами та однодумцями, а також отримати практичні поради від експертів з таких студій, як it territory, studio nord і whalekit.

Tbd pro: ui/ux пройде в онлайн-форматі. Трансляція події вестиметься на twitch каналі dtf 16 вересня. Захід безкоштовний і доступний для всіх.