Конструктор сайтів

7-24-2018

– це відмінна альтернатива сайту з нуля. Сучасні конструктори відрізняються достатньою гнучкістю, щоб відповідати будь-яким комерційним цілям – портфоліо, інтернет-магазин, інфо-портал – практично всі типи сайтів можна зібрати на такій платформі.

Крім того, конструкторы для создания сайтов відрізняються по функціональності і структурі. Одні підходять для новачків, інші – для досвідчених користувачів.

Більшість конструкторів мають спеціалізацію – мають шаблони візиток, лендингов, магазинів.

Серед усього цього розмаїття постає питання: який же вибрати конструктор?

Розглянемо і порівняємо найпопулярніші конструктори, на базі яких можна створювати різні типи сайтів. Кожна з платформ орієнтована на конкретні цілі та завдання.

uKit

uKit підходить для невеликих, незавантажених сайтів на тему бізнесу. Шаблони конструктора дозволяють створити привабливий лендінгем, сайт-візитку, професійне портфоліо, інтернет-магазин.

Знання верстання і кодування не потрібні, інтуїтивний інтерфейс, проста адміністративна панель, шаблони, варіативність дизайну – з цим набором впорається будь-який новачок.

На uKit безліч спеціалізованих елементів для бізнесу: замовлення зворотного дзвінка, форми зв’язку, відгуки, онлайн-консультування, таблиці, калькулятор онлайн і багато іншого.

Платні тарифи відрізняються лояльністю і демократичністю, при їх замовленні ви отримує розширення функціоналу і доступність інших опцій.

Wix

Один з кращих конструкторів для створення красивих, небанальних, творчих сайтів. Велика кількість налаштувань для того, щоб зробити сайт максимально унікальним.

Платні та безкоштовні віджети і додатки. Шаблони неймовірної краси самого різного призначення.

Платні тарифи досить високі, на безкоштовній основі можна створити простий і красивий сайт – візитку або лендінгем.

uCoz

Для просунутих користувачів. Дозволяє створювати сайти, не відрізняються від робіт вебмайстрів. Підходить для майбутнього розвитку і розширення сайту.

Щоб розібратися з адміністративною панеллю і налаштуваннями, потрібно витратити більше часу, ніж з попередніми конструкторами, але все окупається великою функціональністю і універсальністю.

На базі конструктора можна зібрати не тільки простенький лендінгем, але і складні, енерговитратні сайти, розраховані на комерційну прибуток.

Вибираючи конструктор, слід враховувати короткострокові і довгострокові цілі і завдання свого ресурсу.

Якщо в планах веб-просування і розкручування, то потрібно вибирати потужну платформу, наприклад, uCoz.

Якщо масштабних цілей немає, то uKit або Wix підійдуть для бізнесу і творчості відповідно.

Ще більше цікавих конструкторів сайтів на sitebuilders.club.