Кращі умови для ставок на матчі Доту 2

8-3-2019

Комп’ютерна розрахована на багато користувачів гра Dota 2 давно стала найпопулярнішою у всьому світі. Регулярно проводяться різні види турнірів, де беруть участь команди з багатьох країн. Таким чином, цілком логічно, що ставки на кіберспорт в Доту 2 настільки актуальні на сайтах букмекерських контор.

Рекомендуємо поставити на матч на сайті https://gori11a.com/stavky-na-dota2 Найголовніше, що тут є значна кількість різного роду ставок, де спостерігаються серйозні коефіцієнти. Останнім часом певні команди весь час доходять до фінальної частини турнірів, тому виграти гроші досить легко.

Види ставок на кіберспорт в доту 2
На порталі спостерігається більше 100 різних ставок в Доту 2. Відвідувачі сайту мають можливість зробити їх не тільки на переможця певного турніру або матчу. Перерахуємо найбільш популярні ставки в Dota 2:

фора або перевага по картах;
чи буде третя карта;
точний результат серії, наприклад, 2:0 або 2:1;
переможець певної карти.
яка команда вийде з групи;
яка з команд зробить перші п’ять вбивств.


У грі Dota 2 є безліч цікавих нюансів, на які також можна зробити ставки на кіберспорт. Наприклад, під час гри команди можуть вбити самого сильного бота Рошана, завдяки якому можна вибити артефакт «Aegis». Так от, на сайті букмекерської контори можна зробити ставку на те, скільки разів за гру буде убитий Рошан.
Які бувають ставки на Доту 2
Найважливішим елементом гри Доту 2 є кур’єр, який розносить гравцям речі і артефакти в ході битви. При бажанні можна зробити ставку – чи вдасться протилежній команді вбити кур’єра. При цьому не грає ролі, скільки саме раз він був убитий. Невелика підказка: якщо команда вибирає невидимих героїв, наприклад, Ріккі або Баунті Хантер, тоді шанс вбивства кур’єра серйозно зростає.

Чи зможе один гравець отримати Godlike (вбити 7 або більше разів героїв з ворожої команди)? Чи вдасться кому-небудь дістати рампагу (одночасне вбивство всіх п’яти членів ворожої команди)? На ці події також можна зробити ставки за пристойними коефіцієнтами.