круїз по річці амазонки

9-25-2018

круиз по речке амазонки
Даний екзотичну подорож углиб тропічної сельви, протягом якого ви познайомитеся з рідкісними видами тварин, станете ближче до природи – дикої і первозданної – доступно в круїзах по Амазонці. Це сама могутня, найбільша річка на планеті. Такий відпочинок буде сильно відрізнятися від всіх стандартних круїзів: головна цінність не створена руками людей, а навпаки, створена самою природою.
Також хочемо вам порекомендувати amazon clipper cruises
З Бразиліа на комфортабельному авиаборте ви потрапите в Манаус, де пересядете на борт морського лайнера. Наступні вісім днів ви проведете у захоплюючому морській подорожі по містах Бразилії – Анавільянас, Нову-Айранс. Кінцевою точкою вашого морського подорожі стане вже знайомий вам порт у Манаусі, звідки ви перелетіть в місто вічних карнавалів і яскравих фарб Ріо-де-Жанейро і присвятіть ще два дні вивчення цього місця.Слід зазначити, що у випадку з круїзами по Амазонці, капітан судна самостійно вибирає кінцевий маршрут, виходячи з рівня води і погоди, так як не завжди можливо здійснити подорож по джунглях. Такий круїз триває, як правило, п’ятнадцять днів.
Більш тривалий тур по Амазонці триває вісімнадцять днів. Він стартує з порту міста Белем на півночі Бразилії в штаті Пара. Перший день своєї подорожі ви проведе в місті Бревис, досліджуючи його канали. Більша частина подорожі пройде за бразильського штату Амазонас, протягом якого ви досліджуєте всі найпотаємніші секрети річки. Завершується восемнадцатидневный круїз в перуанському порте Ікітос – найбільшому місті Амазонії в цілому.
Також для туристів доступний маршрут по Амазонії, який починається в Икитосе. Через кілька днів безтурботного морського круїзу, ви доберетеся до бразильського міста Манаус, розташованого в штаті Амазонас на чи не самому широкому ділянці річки. Буквально на наступний день круїзне судно рушить далі в море і через кілька днів причалить в порт Бревса, звідки туристів на тому ж судні доставлять у фінальну крапку подорожі – мальовничий, заснований ще в 17 столітті Белем.