“крилаті леви” прилетять в war thunder у другій половині грудня

50

У цьому великому оновленні гравців чекають закрите бета-тестування авіації ізраїлю, нова механіка запуску гідропланів з бойових кораблів, нова наземна, повітряна і морська техніка та інші сюрпризи.

Участь у закритому тестуванні авіації ізраїлю зможуть взяти всі власники наборів раннього доступу. Після закінчення закритого тестування для початку дослідження авіації впс ізраїлю гравцеві буде потрібно як мінімум один придбаний літак iv рангу в будь-який з наступних ігрових націй: сша, великобританія, франція та ізраїль.

Оскільки впс ізраїлю сформувалися вже після закінчення другої світової війни, їх лінійка починається відразу з iv рангу. Просуваючись по ній, гравці простежать шлях, по якому йшли ізраїльські інженери. Початок поклали зібрані на місці з британських запчастин spitfire, за ними пішли французькі винищувачі mirage iii, на базі яких були створені знакові ізраїльські машини kfir (“левеня”), а з сша прийшли винищувачі f-4 і штурмовики a-4. Імпортовані і ліцензовані машини складають основу лінійки авіації ізраїлю, проте всі вони модифіковані під місцеві умови і оснащені новою зброєю. В арсеналі, наприклад, є унікальні нари з кумулятивною бойовою частиною, нові для гри калібри осколково-фугасних бомб, ракети “повітря-повітря” і навіть кориговані авіабомби.

Цікава нова механіка в “крилатих левах” -запуск літаків-розвідників, якими оснащувалися багато великих бойові кораблі часів другої світової війни. Вони допоможуть краще розглянути угруповання противника, виявити сховався за скелями корабель, битися з авіацією противника, знищити гарматами і кулеметами ворожий катер або пошкодити бомбами ворожий крейсер або есмінець.

Як і звичайні гідроплани, розвідники зможуть захоплювати точки – так маленький літак може вирішити результат бою великих кораблів. Одним з перших кораблів, оснащених таким розвідником, стане потужний і швидкохідний німецький лінійний крейсер scharnhorst, який також з’явиться в war thunder після виходу “крилатих левів”.

Шанувальники наземної техніки отримають відразу кілька сучасних танків новітніх модифікацій, на зразок challenger 2 tes 2008 року і leclerc sxxi 2003 року. Особливої уваги заслуговує type 10, новітній японський основний бойовий танк, що надійшов на озброєння сил самооборони японії в 2012 році. Одна з ключових особливостей type 10-підвищує скорострільність машини автомат заряджання, розташований в кормовій частині танка. Завдяки новому дизельному двигуну вдвічі зросла швидкість заднього ходу. Type 10 також отримав новий бронебійний оперений підкаліберний снаряд з відділяється піддоном, який називається так само, як і сам танк – type 10. Він доповнює номенклатуру снарядів з уже знайомих кумулятивного jm12a1 і підкаліберного jm33.