Купити нову відеокарту або ps5 / xbox sx не вийде і в 2022 році

76

За словами toshiba, нестача чіпів, яка в даний час зачіпає багато аспектів нашого життя, навряд чи зникне до кінця наступного року. У новому звіті bloomberg видання пише, що toshiba corp., одна з найбільших компаній, що створюють мікросхеми регулювання потужності, використовувані в відеокартах, ігрових консолях і т.д., заявляє, що нестача мікросхем, ймовірно, збережеться до кінця 2022 року.

На тлі того, що intel вважає, що це може затягнутися до 2023 року, цей новий звіт bloomberg, схоже, підтверджує ці безрадісні новини. Директор toshiba такеші камебучі сказав, що деякі клієнти toshiba не будуть повністю обслуговувати всі необхідні їм чіпи до 2023 року. Однак toshiba не згадує, які клієнти, тому, можливо, sony і microsoft не будуть чекати до 2023 року, щоб отримати чіпи, необхідні для їх консолей playstation 5 і xbox series x|s.

Представники компанії посилаються на брак матеріалів і попит, який постійно випереджає випуск мікросхем, як на причини нездатності toshiba виконувати замовлення. За даними bloomberg, враховуючи, що дефіцит мікросхем, можливо, триватиме до 2023 року, toshiba планує інвестувати 545 мільйонів доларів у своє виробництво до 2024 року, щоб збільшити випуск своїх силових напівпровідників.