Квантовий світ не з’являвся в початковій версії “людини-мурахи»

19

« людина-мураха ” пройшов один з найтриваліших циклів розробки серед усіх фільмів marvel studios. Спочатку стрічку повинен був поставити едгар райт, але через творчі розбіжності він покинув проект, а на його місце прийшов пейтон рід.

Важливу роль в сюжеті фільму зіграв квантовий світ, і в міру розвитку mcu він з кожним включенням ставав ще більш важливим. Однак, виявляється, що вимірювання не було частиною оригінальної версії кінокоміксу.

Новий уривок з книги the story of marvel studios: the making of marvel cinematic universe розкрив, що ініціаторами цієї ідеї виступили виконавець головної ролі пол радд і сценарист адам маккей; вони спільно почали розробляти сценарій, коли едгар райт і джо корніш покинули проект, і, поки вони працювали над ним, вони не думали про те, чи потрібно додавати квантовий світ в розповідь.

Дещо дивно дізнатися, що така важлива частина “людини-мурахи ” і майбутньої mcu спочатку не була частиною проекту-однак, це ще одне нагадування того, наскільки іншою була версія едгара райта. І якщо врахувати, наскільки важливим став квантовий світ в кіновсесвіті marvel, цікаво подумати, щоб сталося, якби “людина-мураха ” ніколи не представив би цю концепцію. У такому випадку, сюжет про подорожі в часі в ” месниках: фінал