Китайські готелі стали пропонувати номери для геймерів з новітніми системами на geforce rtx 30-ї серії

99

Для тих любителів ігор, хто до сих пір не придбав власну консоль або потужну відеокарту з трасуванням променів, китайські готелі приготували вельми незвичайне і цікаву пропозицію. У місті гуанчжоу пропонують змістовно провести відпустку за комп’ютером, оснащеним новітньою відеокартою nvidia geforce rtx 30-ї серії.

Tomshardware.com

Відомо, що подібна послуга доступна далеко не в одному місті кнр — замість «нудних» сплавів по річках, прогулянок по горах і небезпечних пригод в джунглях багато хто віддає перевагу люті сутички на просторах віртуальних світів.

Ціна номера в такому готелі безпосередньо залежить від ігрової системи. Наприклад, за двомісний номер з системами на core i7-10700 і geforce rtx 3070 візьмуть на добу 80 доларів з людини (ігровий комплект включає монітори з частотою оновлення 165 гц, ігрові крісла і спеціальну ігрову периферію), а справжнє ігрове лігво на шість чоловік з системами на основі geforce rtx 3080 буде коштувати вже 150 доларів за кожного. Судячи з деяких даних, в комплект входять полки, повні снеків, чіпсів і локшини швидкого приготування — оптимальної дієти серйозного геймера.

Tomshardware.com

Не виключено, що подібні пропозиції дозволяють заглянути в похмурий світ близького майбутнього, в якому дефіцит чіпів триває, а єдиний спосіб пограти на продуктивному комп’ютері — відправитися в один з подібних готелів або комп’ютерний клуб.

За наявними даними, подібні готелі для геймерів з’являються в китайських містах в основному першого-третього рівнів. Зокрема, гуанчжоу відноситься до рівня 1. Система класифікації враховує багато факторів – від різниці в споживчій поведінці до, наприклад, числа жителів і розмірах доходів, доступній інфраструктурі, можливостях для ведення бізнесу і багатьох інших великих і дрібних деталях.