Кити наростили запаси біткоіни і заробили $1 млрд на перепадах курсу за тиждень

22

Кожен раз, коли на ринку криптовалюта відбуваються несподівані злети і падіння, аналітикам потрібно знайти причину таких несподіваних подій. Все просто, якщо ви знаменитий аналітик, то зобов’язані знати про подібні речі. Але ось біда, дуже часто причини не лежать на поверхні, що змушує експертів придумувати виправдання, шукаючи причини де завгодно, але тільки не там, де вони є насправді. Так, після обвалення біткоіни 7 вересня до 43 000 рублів аналітики вперто твердили, що причина в переході сальвадора на біткоіни в якості основного засобу для оплати товарів і послуг. Хтось нарікав на нерішучість уряду сша, а інші і зовсім філософствували про неминучу корекцію. Нібито, біткоіни перегрітий і потребує невеликого відкату. Оскільки ми з вами не аналітики, то доводилося вірити великим фінансовим експертам.

Варто враховувати, що ми не схильні вважати, що падіння біткоіни з 52 000 до 43 000 – це абсолютна випадковість. Вже тоді ми скромно припустили про існування інших причин. Сьогодні стало відомо, чому, або краще сказати кому ми цим зобов’язані. Як повідомляється, 6 числа кити почали різко позбавлятися від біткоіни. За кілька днів вони продали 70 000 монет, загальною вартістю 4.2 мільярда доларів. Як тільки хвиля від настільки значних за обсягами продажів дійшла до перших трейдерів, ринок обвалився, адже криптовалюта вкрай схильні до різких перепадів навіть після менш великих переказів.

Результатом подібних перепадів курсу стала ліквідація активів трейдерів і майнер на немислимі 3.5 мільярда доларів. Ці гроші зависли на рахунках кріптобірж, ну а поїзд біткоіни пішов далі. Якийсь час кити спокійно дивилися на те, що відбувається, адже, незважаючи на прогнози, біткоіни не міг піднятися вище 46 000 доларів. Сьогодні абсолютно несподівано цифрове золото почало дорожчати. На щастя, ми не стали читати пости аналітиків, які притягують факти, а виявили справжню причину. Повідомляється, що в останні кілька днів спостерігається активне нарощування коштів на гаманцях китів.

Хлопці викупили 60 тисяч монет, витративши на них 2.8 мільярда. Виходить, що продали вони біткоіни на 4 мільярди, а купили на 3. Оскільки більшість країн закриває очі на існуючу систему роботи біткоіни, то якийсь час все це буде тривати. Ясно, що з цим щось потрібно робити, адже кілька людей за тиждень заробили більше, ніж всі майнер біткоіни за 3 тижні видобутку. Зазвичай після подібних дій з боку китів, слід період зростання ціни біткоіни. Подивимося, як будуть розвиватися події на цей раз.