Lg energy solution має намір залучити $11 млрд на фондовому ринку для розширення виробництва тягових акумуляторів

37

Багато учасників ринку електромобілів сходяться на думці, що попит багаторазово перевищує пропозицію, і галузь в найближчі роки не зможе його задовольнити, навіть активно нарощуючи виробничі потужності. Випускаючі тягові акумулятори компанії виходять на публічний ринок капіталу, lg energy solution не є винятком — вже в січні вона готова реалізувати акцій на суму $10,9 млрд.

Джерело зображення: lg energy solution

Як зазначає nikkei asian review, спрямовані адміністрації корейської біржі документи містять відомості про наміри lg energy solution в січні майбутнього року продати 42,5 млн акцій на загальну суму $10,9 млрд. Якщо розміщення пройде з верхньої цінової межі, то капіталізація lg energy solution досягне майже $60 млрд. Для корейської фондової площадки це буде найбільше розміщення акцій, а lg energy solution стане третьою корейською компанією за величиною капіталізації після samsung electronics і sk hynix.

Материнська компанія lg chem зараз володіє 100% акцій lg energy solution, але в ході первинного розміщення розраховує продати 8,5 млн цінних паперів. Зараз lg energy solution займає друге місце на світовому ринку тягових батарей з часткою в 23,8 %, поступаючись тільки китайській компанії catl з її 31,2 %. Керівництво lg energy solution не втрачає надії перетворити компанію на найбільшого гравця ринку.

Виручені в ході ipo кошти корейська компанія направить на розширення своїх потужностей з випуску акумуляторів в південній кореї, а також створення виробничої інфраструктури в рамках спільних підприємств на території сша, європи та китаю. Американські майданчики будуть обслуговувати інтереси gm і stellantis, китайська вже поставляє батареї для електромобілів tesla місцевої збірки, а в європі батареями корейського постачальника будуть оснащуватися машини відразу декількох марок.