Lg представила тверде як скло покриття для гнучких дисплеїв

98

Одна з найбільших хімічних компаній південної кореї lg chem представила нову технологію, яка повинна значно поліпшити складні смартфони. Йдеться про абсолютно нове покриття для гнучких дисплеїв, у складі якого немає пластику. Незважаючи на те, що lg пішла з ринку смартфонів, нова розробка напевно стане в нагоді іншим виробникам, клієнтам корейської компанії.

Phonearena.com

Новий матеріал дозволяє створювати смартфони, екран яких складається як всередину, так і назовні. Lg назвала його rear folding window. Найбільшою перевагою нового типу покриття стане його висока твердість. При цьому, за словами lg, новий матеріал можна буде формувати в панелі, які будуть тонше загартованих стекол, що використовуються в сучасних смартфонах. Незважаючи на всю міцність нового покриття, воно буде таким же гнучким, як і пластик. Ще однією його перевагою стане зменшення складок між половинами екрану, які зараз є одним з важливих недоліків пристроїв з гнучкими екранами.

Phonearena.com

За заявою lg chem, нове покриття також буде вкрай надійним. Після випробувань, які включали 200 тисяч циклів згинання-розгинання панелі, воно зберегло свої експлуатаційні властивості і не продемонструвало слідів зносу. На жаль, масове виробництво нового матеріалу почнеться не раніше 2023 року, так що смартфони з ним ми побачимо не скоро.