“людина-павук 4” заснований на кінцівці “немає шляху додому»

37

Кінцівка” людини-павука: немає шляху додому ” залишає після себе більше питань, ніж відповідей – особливо в тому відношенні, що далі чекає пітера паркера в кіновсесвіту marvel.

Було підтверджено, що sony і marvel вже активно працюють над створенням стрічки « людина-павук 4 » з томом холландом в головній ролі, а також, ранні звіти припускали, що в розробці знаходиться ціла нова трилогія. І, згідно продюсерам емі паскаль і кевіну файгі, їм є над чим попрацювати.

Днями вони дали інтерв’ю new york times, щоб провести аналіз ” людини-павука: немає шляху додому », а також обговорити, що буде далі з фільмами про людину-павука. Згідно паскаль, фінал “немає шляху додому ” був збудований спеціально таким чином, щоб закласти основи для майбутнього франшизи:

Ви бачите, що людина-павук приймає важливе рішення, яке раніше він ніколи не приймав. Це жертва. І це дає нам багато роботи в наступному фільмі.

В кінцівці « немає шляху додому » доктор стрендж вимовляє заклинання, після якого всі забувають, хто такий пітер паркер, включаючи його друзів і близьких. Складно сказати, що ще чекає далі, але швидше за все, він так і продовжить творити добро і боротися зі злочинністю. Інше питання полягає в тому, як всесвіт буде жити без знання, хто такий пітер паркер, нехай і про це знають не так багато його колег-супергероїв.

Точно так само, складно сказати, в якому напрямку піде « людина-павук 4 » – але сцена після титрів « немає шляху додому » натякає, що головним лиходієм або навіть трилогії буде симбіот – але навряд чи це буде пероснаж том харді з фільмів « веном ».