Магазинні новини: 21 – 27 листопада 2021 року

64

На цьому тижні оновлення магазинів чертовски похмуре. Новінокпрактіческі немає, а релізи, що вийшли строго на любителя, або ужевиходілі раніше на інших системах. Так, наприклад, любітеліпоработать голосом можуть порадіти появі let’s sing2022 – нової частини популярної караоке-франшизи з несколькімідесятка пісень на борту. Як і в танцювальній just dance2022 , нові пісні для караоке можна довантажувати з мережі.зрозуміло, за додаткову плату.

До playstation і nintendo switch дістався пригодницький загробний екшн death door , про супроводжуючого душі на той світ вороні. Унас є огляд гри, так що ви можете прямо зараз ознайомитья соценкой і вердиктом. Як на мене так найцікавіший реліз тижня-farming simulator 22 . Мої дружина і син грають в цю серію уженесколько випусків, буквально не відкриваючись. Я б і сам залип, давремени поки не знайшов…

А що з новинок в магазинах сподобалося вам?

Ворон-пернатий посланець між світами живих і мертвих,супроводжуючий душі. Це не тільки концепція бойовика з 90-х, на знімках якого загинув брендон лі, але і основа гри death door, де гравці беруть на себе роль цього самого ворона. У нас на сайті є огляд, де можна почерпнути цікаву інформацію.

трейлер і огляд :

let’s sing 2022

playstation store 8>|>/ xbox store

Караоке-ігри існують вже кілька консольних поколінь, і для них навіть спеціально випускають мікрофони. Найвідомішою серією в цьому жанрі була і залишається let’s sing. Перед нами нова гра стремено десятками композицій на борту, і здатністю сприймати голос гравця не тільки через мікрофон, але і за допомогою програми насмартфоне. На той випадок, якщо витрачатися на мікрофон нехочеться.

трейлер :

farming simulator 22 (3579p)

playstation store 8>|>/ xbox store

Цілком ймовірна переможниця в номінації “краща гра длявзрослих” – це зовсім не subverse , не being a dik ідаже не багатостраждальна waifu academy . Ні, даний титулзаслужівает новий симулятор фермера,який представив масу великих, скромних і зовсім маленьких поліпшень в перевірену временемформулу віртуального фермерства. Огляд гри вже у нас в роботі.

трейлер :

before we leave ($19,99 | бесплатнав xbox game pass ultimate)

xbox store

Стратегічна гра про вирощенні гравцем власної мирнойцивилизации в далекому й тихому куточку всесвіту. Виглядає дуже мило і симпатично. Розробники представляють гру як»мирний ідобрий містобудівний симулятор”.

трейлер :