Майбутня vr / ar-гарнітура apple зажадає підключення до iphone

98

Першу vr / ar-гарнітуру apple, яка зараз знаходиться в розробці, необхідно буде підключати по бездротовій мережі до iphone або іншого пристрою apple, щоб отримати повну функціональність. Про це повідомило видання the information. Гарнітура буде покладатися на обчислювальні потужності підключеного пристрою apple.

За даними the information, apple нещодавно завершила роботу над спеціальними 5-нм чіпами, які будуть використовуватися в гарнітурі. У компанії вже готова soc і дві додаткові мікросхеми, які ляжуть в основу пристрою. Тобто, робота над технічною частиною вже завершена, і тепер прийшов час для запуску пробного виробництва.

Джерела повідомляють, що чіпи для vr/ar-гарнітури будуть далеко не такими потужними, як в mac і ios-пристроях. Вони будуть позбавлені нейронного процесора. Чіпсет гарнітури розроблений для оптимізації завдань бездротової передачі даних, кодування і декодування відео. Платформа буде налаштована таким чином, щоб забезпечити високу енергоефективність і домогтися максимальної автономності.

Незважаючи на те, що гарнітура призначена для роботи спільно з ios-пристроєм, вона отримає центральний процесор і gpu, тому є ймовірність, що у неї може бути автономний режим з обмеженою функціональністю. Виробництвом чіпів займається tsmc. Також стало відомо, що завершена робота над датчиком зображення і драйвером дисплея для гарнітури, і тепер tsmc готується до запуску масового виробництва всіх необхідних чіпів.

Якщо робота над vr/ar-гарнітурою продовжиться без затримок, пристрій може бути випущено вже в наступному році. Крім того, в 2023 році очікується запуск більш витончених окулярів доповненої реальності apple.