Майнінг і обмеження геймінгу в китаї практично не вплинули на бізнес amd в минулому кварталі

16

Компанія intel під час своєї квартальної звітної конференції була змушена визнати, що зниження виручки на 20% на напрямку хмарних серверних систем було багато в чому обумовлено обмеженнями з боку китайської влади, що піклуються про профілактики ігроманії серед підростаючого покоління громадян. Компанія amd заявила, що нічого такого не відчула, а кріптовалютний сектор при цьому впливав на бізнес мізерно слабо.

Джерело зображення: amd

Безумовно, солідарність з останнього питання з позицією nvidia зовсім не означає, що перетік ігрових відеокарт в руки майнер в минулому кварталі не спостерігався. У розробників графічних рішень не так багато способів відстежити долю кожної відеокарти, а amd до того ж не застосовує штучних обмежень продуктивності відеокарт в майнінг, і не афішує виробництво партнерами спеціалізованих прискорювачів для кріптовалютних ферм. Все це дає керівництву amd формально право стверджувати, що кріптовалютний сегмент в минулому кварталі майже не впливав на діяльність компанії. Ліза су (lisa su) навіть заявила, що «це не той сегмент, який ми обслуговуємо».

Коли аналітики поцікавилися, чи відчула amd який-небудь вплив обмежувальних заходів у сфері онлайн-геймінгу з боку влади в китаї, керівник компанії теж заявила, що бізнес у сфері центрів обробки даних в третьому кварталі продемонстрував виключно хороші результати, як в хмарному сегменті, так і в корпоративному. Хмарний сегмент виступив успішно за всіма географічними напрямками. З цієї точки зору на китайському ринку amd не відчула будь-яких аномалій, як резюмувала ліза су.